Top hledané
Výsledky (0)
Tak to tu ještě nebylo. Inspirací se světovým návrhářům stává kde co, ale legendární seriál Dynastie, jež k obrazovkám přitahoval ženy všech generací, se této pocty dočkal až od Philippa Pleina.

Philipp Plein Resort 2019: Inspirací drzá Alexis Colby z legendární Dynastie

Martina Šmalclová
14. června 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Speciální rubrika
Philipp Plein Resort 2019

Návrhář hosty pozval do své přepychové vily v Cannes

Luxusní kolekci odhalil německý módní návrhář ve své přepychové dvoupatrové vile v Cannes s bazénem. Hosté si tak mohli čekání na přehlídku zkrátit obdivováním exotické zahrady plné banánovníků nebo palem. Existuje snad příznačnější místo pro Resort 2019?   

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Martina Šmalclová
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Martina Šmalclová

Legendární blesk Davida Bowieho alias Ziggyho Stardusta

Tahle jízda bude divoká, jakoby říkal nápis u vchodu „Philipp Plein Dynasty“ orámovaný dvěma obřími blesky Ziggyho Stardust - alter ega Davida Bowieho. Tento motiv měly během luxusní přehlídky na tváři také některé z modelek. David Bowie hosty provázel celou přehlídkou a během luxusní show zazněl jeho proslulý hit Rebel Rebel.

Recept Resort 2019: Dávka glam rocku, špetka drzé Alexis Colby a kapka růžové!

Inspirace ikonickým televizním dramatem Dynastie z let osmdesátých se do kolekce promítla v podobě stylového glam rocku a odvážných sexy střihů. Drzý postoj Alexis Colby odráží leopardí a hadí motivy, kožené obleky, svůdné mini, lesklé kostýmy, bikerové bundy, kozačky nad kolena nebo netradiční večerní luxusní šaty. Kromě legendární Dynastie vnesl do kolekce prvek minulosti také rozpustilý růžový vlasový look z let sedmdesátých.

Prodej luxusního penthousu 4+kk 260 m², Praha
Prodej luxusního penthousu 4+kk 260 m², Praha, Praha 3

Victoria's Secret řekla ne, tělo ale Alessandra Ambrosio ukazuje dál

Na luxusní show Philippa Pleina zazářily modelingová esa Winnie Harlow, Sara Sampaio nebo australská kráska s exotickými kořeny Shanina Shaik. Nechyběl ani ostřílený andílek Alessandra Ambrosio. Brazilská modelka sice řekla Victoria's Secret pro příští rok NE, ale vynést nejodvážnější model z celé kolekce Philipp Plein Resort 2019 si ještě letos troufla!

Martina Šmalclová

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

To musí Angela Merkel koukat, jak její krajan Philipp Plein umí v sousední Francii na riviéře zaválet!

Tohle totiž když člověk vidí, zůstává v úžasu kolik krásy a sexuálního náboje se vejde do jedné přehlídky na rozkvetlé zahradě.

Zlatý kalhotový oblek bez spodního prádla a s bleskem Ziggyho Stardusta: tomu říkám maso! Už bylo dost různých mini šatů na party, v kalhotách budete nejen sexy, ale hlavně vybočíte z davu. A tomu přikládám velké plus! Dále tu máme dokonale padnoucí bordó šaty s jemně rozvázaným rozparkem. Tohle je přesně ten typ šatů, které jsou vhodné i v době, kdy musíte na akci a přitom máte své dny. Suprově to stáhne nafouklé bříško a i přes ten všechen vnitřní nekomfort každá z nás zazáří!

Teď byste zřejmě čekali nějaké to mínus. Asi vás všechny překvapím: tady totiž žádné nevidím! A proto jsem si na konec vybrala další sexy modýlek. A to jsou rozhodně ty třpytivé plavky s krajkovým župánkem, které vynesla topmodelka Alessandra Ambrosio. Jasně, na nějaký Mácháč je to moc, ale do takového plážového clubu Les Palmiers v St. Tropez, kde skvělá party jede non stop, je to ideál!

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze