Top hledané
Výsledky (0)
Inspirace ikonickou Pomádou ohromila! Díky dokonalému nápadu a notné dávce charisma zapůsobila kolekce jako magnet a spouštěč nostalgie. Protože kdo nemiloval Pomádu? No řekněte, kdo?!

Ve stylu božské Pomády: kolekce Philipp Plein SS 2018 Men ohromila!

Martina Šmalclová
15. ledna 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty čtení
Speciální rubrika
Na jaře ve stylu Dannyho Zuka!

Na jaře za lamače dívčích srdcí Dannyho Zuka

Inspirace božskou Pomádou stojí za vznikem luxusní kolekce SS 2018 Menswear. Gang chlapeckých závodníků a lamačů dívčích srdcí v čele s Danny Zukem a jeho přáteli inspiroval německého návrháře Philippa Pleina ke vzniku oslňující kolekce. 

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Martina Šmalclová
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Martina Šmalclová

Spusťte motory a vytáhněte vlasové pomády!

Výchozím bodem se pro tvorbu pánské kolekce staly nelegální automobilové závody. Návrhář, jehož vlastní sbírku luxusních automobilů tvoří Rolls Royce, Ferrari, Range Rover, Audi nebo Lamborghini, uvedl, proč právě automobily a Pomáda.

"Co mají muži rádi? Mají rádi ženy, mají rádi auta, mají rádi hudbu.“ - Philipp Plein

Ve stylu Pomády se Philipp Plein držel tradičních materiálů, jakými jsou kůže, denim a bavlna. Vytvořil trendy kožené bombery a biker bundy, rebelsky roztrhané džíny, motorkářské kombinézy nebo luxusní potištěná trika.

Rodinný dům na pronájem, Praha 4 - 359m
Rodinný dům na pronájem, Praha 4 - 359m, Praha 4

Některé luxusní kousky ozdobila řada motivů - od automobilů, ohnivých plamenů, tygra, kobry, lebky až po název samotné značky. Několik biker bund vylepšil německý návrhář provokujícím nápisem „Come On Baby Light My Fire“.

Doplňky jako nezbytná součást Rock’n Rollového rebela

Co by to bylo za Pomádu, kdyby chyběly cigarety za uchem nebo v ruce, luxusní sluneční brýle, stylové tenisky nebo řetízky a náhrdelníky. Všechny tyto zdánlivě nepatrné drobnosti se staly tím, co z charismatických modelů vytvořilo Rock’n Rollové rebely! Závěrem přehlídky se na mole objevil také sexy týpek Jeremy Meeks. Ten byl v roce 2016 propuštěn z vězení, zamířil na přehlídková mola a stal se vyhledávaným modelem! 

Martina Šmalclová

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Rebelové se nám líbí víc než solidní slušňáci!

Philipp Plein má zkrátka koule! Jiná slova jsou snad naprosto zbytečná! Jsem absolutně ohromena tím, kam spěje pánská móda, jakým směrem se uchyluje a že se vlastně neustále rozvíjí!

Konečně je na trhu někdo, kdo se nebojí trochu toho diamantového třpytu a rebélie v jednom. Třpytky na teplácích, potrhané tmavé džíny a rozepnutá kostičková košile odhalující skoro celou hruď: takové kousky padnou podle mě skoro každému muži a rozhodně se v něčem takovém převtělí v mnohem žádanější bytost.

Provokativní cigárko v koutku celkový dojem modelů posílají ještě někam dál. Bohužel pro kuřáky, protože způsob provokativního příchodu do podniku s mrknutím na dámy kolem je momentálně tabu. Ale proč zákaz prostě neporušit? Rebelové se nám ženám leckdy líbí stejně víc než solidní slušňáci, že? A kam vlastně vyrazit s takto vyfiknutým mužským? Já bych to s největší pravděpodobností viděla na klub James Dean, protože tam to je pro takové kreace to pravé dravé!

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze