Top hledané
Výsledky (0)
Jak bude vypadat svět luxusní módy v postapokalyptickém světě? To ví Philipp Plein!

Philipp Plein to opět rozjíždí: Tahle kolekce není pro slabé!

Martina Šmalclová
21. června 2019
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty

Pánové, na uhlazený look a sluncem zalitý svět zapomeňte. Přichází apokalypsa a po vzoru Philippa Pleina byste jí měly přizpůsobit svůj šatník!

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Martina Šmalclová
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Martina Šmalclová

Tady neplatí žádná pravidla. Novou zbraní všech přeživších se stávají basové kytary a stylové outfity – nejlíp pořádně rebelské se známkou punku a drsného rocku.

Kolekce pro drsné muže

Módní show Philipp Plein SS 2020 je přehlídkou pouličních stylových válečníků, motorkářských gangů i rockových hvězd s maskou démona a nabušenou basovkou. Pokud hledáte nějaký luxusní model hodný opravdového drsňáka, v nové kolekci Philippa Pleina si vyberete!

Vyladit svůj styl můžete do posledního detailu

Německý designér v nové kolekci přichází s neokoukanou podobou denimu a luxusní kůže, kterým nově vévodí barvy a zběsilé potisky. Čím šíleněji a odvážněji budete v novém světě bez pravidel vypadat, tím vyšší jsou vaše šance na přežití! Pokud budete chtít být za maximální hvězdu, svůj model můžete vytunit kovovými řetězy, stylovými šátky nebo tetováním  – drsňáci, vítejte na palubě!

Prodej luxusní vily 7+kk, Praha východ - 370m2
Prodej luxusní vily 7+kk, Praha východ - 370m2, Okolí Prahy
Martina Šmalclová

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Kdo chce mít v dnešní době styl, musí mít v šatníku alespoň jeden kousek od Philippa Pleina.

Jak už asi tušíte, v nadcházející sezóně pofrčí styl rockových hvězd. Své o tom ví i Donatella Versace, která chtěla uctít zpěváka z Prodigy. Bohužel jí ale chyběl tah na branku, a tak ji Philipp svojí SS 2020 rozcupoval na kousky!

Mezi mé favority rozhodně patří outfity postříkané fosforovými cákancy! Je to rebelské a hodně to celkovou náladu kolekce nakoplo. A pak také ta volba tenisek: tolik ostnů pohromadě se jen tak nevidí. Vážně mě to baví a navíc si to dokážu představit nejen v prostředí punkového koncertu.

A na závěr jedna otázka: hodí se flitry do pánské kolekce (viz ohnivé sako, které se třpytí na míle daleko)? Jak je vidět, Plein na to vyzrál a dokázal nevídaný kousek. A to ten, že při správném vzoru a střihu je akceptovatelné téměř cokoliv. Bravo!

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze