Top hledané
Výsledky (0)
Luxusní kolekcí SS19, inspirovanou Michaelem Jacksonem, slaví značka Philipp Plein 20 let své existence.

Michael Jackson ve světě módy ožívá! Inspiroval se jím i Philipp Plein.

Martina Šmalclová
28. září 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Speciální rubrika
Philipp Plein SS19

Inspiraci našel u krále popu

Už je tomu 20 let, co německý návrhář Philipp Plein založil vlastní label. Při této příležitosti představil na Milan Fashion Week luxusní kolekci SS19 inspirovanou celoživotní ikonou – Michaelem Jacksonem. A rozhodně není prvním, kdo něco podobného udělal. Kolekci ve stylu krále popu představil světu letos už Hugo Boss nebo Balmain.

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Martina Šmalclová
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Martina Šmalclová

Připravte se na thriller

Luxusní modely z kolekce SS19 se nesou v duchu extravagance a drsného looku. Jak říká sám Philipp Plein, připravte se na pořádný thriller! A co slíbí, to také plní. Kolekce pracuje s kůží, lesklým latexem nebo python motivem.  Nechybí ani legendární červený křivák, a tak se zdá, že všechny podmínky splnil designér do puntíku!  

Luxusní army styl v kombinaci s rock'n'rollem

Extravagantní modely doplňují kožené opasky s výraznými stříbrnými aplikacemi v rebelském stylu a kožené rukavice. Kromě nich zdobí kousky z kolekce SS19 také zlaté a stříbrné akcenty, drahé kameny nebo krystaly.

V otázce vzorů sáhl Philipp Plein mimo jiné po maskáčovině, která v kombinaci s neotřelými materiály vytvořila luxusní modely ve stylu army & rock'n'roll. Maskáč zdobí parky i kabáty a přináší trochu odpočinku od všudypřítomné kůže.

Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem
Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem, Praha 1

Mikrofonu se ujal bouřlivák Chris Brown

Kromě módní show čekalo na hosty také vystoupení zpěváka Chrise Browna. Ten na pódiu předvedl úctyhodný výkon, až jsme skoro zapomněli na jeho dávnou aféru, kdy napadl tehdejší přítelkyni Rihannu. Ať už se bouřlivák Chris Brown napravil nebo ne, na výsledku brilantní show Philippa Pleina to nic neubralo! 

Martina Šmalclová

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Kdepak Jackson, ale Marylin Manson!

Nabušená kolekce plná cvočků, jehel a všemožných punk ostnů. Ano, to je kolekce SS19 od Philippa Pleina. Ten podle svých slov byl inspirován Michaelem Jacksonem, nicméně tomuto bodu nasvědčuje pouze a jen jeho pózička při samotném défilé. Celé mi to totiž spíš připomíná styl Marilyna Mansona a k tomu má Jackson opravdu daleko…

Když už bych si ale přeci jen měla nějaký model vybrat, byl by to ten složený z oversize trička s velkým ženským andělem a rudým nápisem značky, černých šortek nesoucí pásek propojený s jakýmsi koženým podvazkem a nakonec tu máme zajímavé pojetí mušketýrek na vysokém podpatku. Vyzařuje z toho sexappeal a revolta zároveň, a to je přesně ta dávka provokace která mě BAVÍ!

Co se mi ale už tolik nelíbí, je ten army styl. Prostě si myslím, že tento trend už je dávno pasé a nějakou tu dobu by se neměl vracet zpět. Navíc když se například podíváte na ten obří army kabát...myslíte, že v tom někoho okouzlíte? Tohle má zkrátka a dobře hodně daleko od mé představy luxusu.

Ornelly TRHÁK najdete na začátku galerie pod článkem.

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze