Top hledané
Výsledky (0)
Jak může vypadat boj za práva zvířat, ukazuje talentovaný a kreativní fotograf Philippe Shangti.

Fotograf Philippe Shangti svým uměním jasně říká: NE zabíjení zvířat!

Martina Šmalclová
09. července 2019
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Jak by to vypadalo, kdyby zvířata oblékala lidskou kůži?

Drsný vzkaz Philippa Shangtiho

Tvorba francouzského rodáka z Toulouse je šokující, osobitá a především plná vzkazů, které mají veřejnosti přiblížit problémy současnosti. Nová série fotografií Philippa Shangti nese název NO ANIMAL KILLER HERE. Co tím chce říct, je víc než jasné… Pro vrahy zvířat tu jednoduše místo není!

Stop pytláctví a testování na zvířatech

Luxusní fotografie NO ANIMAL KILLER HERE zrcadlí podmínky, kterými musí zvířata po celém světě čelit a jimiž Philippe Shangti hrubě opovrhuje. Negativní postoj zaujímá především k pytlačení, testování na zvířatech, býčím zápasům, plenění džungle a kožešinovému průmyslu.

„Je na čase, aby příroda znovu získala svá práva!“  Philippe Shangti

Pronájem luxusního bytu 3+kk, Praha 1, Josefov
Pronájem luxusního bytu 3+kk, Praha 1, Josefov, Praha 1

Když zvířata nosí lidskou kůži

Na jedné ze svých luxusních fotografií připomíná, že ve Francii jsou v rámci obchodu s kožešinami každoročně poraženy miliony zvířat. Jak by to ale vypadalo, kdyby lidskou kůži oblékla zvířata, jež bývají ve velkém masakrována? I takový pohled nabízí luxusní snímek Philippa Shangti, pro kterého, zdá se, žádné téma není tabu.

Výměna rolí

Na kontroverzní výměnu rolí poukazuje fotograf i dalšími snímky. Jak by to vypadalo, kdyby pytlačila zvířata a na zeď si pověsila lidské trofeje? Jak by svět reagoval, kdyby býkem uvězněným v aréně nebyl najednou býk, nýbrž člověk? To odhalují surové fotografie, které přináší i naše galerie pod článkem. 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze