Top hledané
Výsledky (0)
Firma Apple přichází s luxusní limitovanou edicí mobilního zařízení ve spolupráci se společností Caviar. Nabízí iPhone X s Putinem pojmenovaný jako „Zlatý věk“. Myslíte si, že se sám prezident podílel na tvorbě telefonu?

Limitovaná edice Iphone X: Vladimír Putin ve zlatě

Mgr. Jana Höger
07. dubna 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
iPhone X Putin Gold Age

Krása střídá nádheru

Už tak dost exkluzivní iPhone X získal ještě luxusnější a originální podobu. Mobil je zdoben 24 karátovým zlatem a tváří Putina. Logo společnosti Apple vystřídala podobizna Vladimíra Putina, který v ruských volbách získal přes 76 % hlasů. Pod jeho portrétem je umístěn reliéfní znak Ruské federace. Zbylou část zadního krytu vyplňuje moskevský Kreml, jenž je hlavní sídlo prezidenta. Zlatá barva trupu, objemný státní znak a silný vzor, který spočívá v obrazu dvouhlavých orlů hovoří o vytříbenosti stylu a touhy vyčnívat z řady.

"Jsme odhodláni k nejlepší budoucnosti. A dosáhneme toho." Citace prezidenta Putina je vyryta na zlatý kaviár iPhone X spolu s jeho tváří.

Co můžeme očekávat? Překvapení, pozornost a vítězství

Telefon je dodáván v luxusní dřevěné krabičce lemované černým sametem. Nechybí ani certifikát pravosti, roční záruka, příslušenství ani doprava zdarma. Majestátním designem oplývající smartphon odráží vskutku vítězství.

Prodej bytu s balkónem, Karolíny Světlé Praha
Prodej bytu s balkónem, Karolíny Světlé Praha, Praha 1

76 % hlasů znamená 76 kusů

Již zmíněné procento hlasů odpovídá limitovanému počtu vyrobených kusů, navíc každý telefon je označen sériovým číslem. Vy si tak můžete být jistí, že obdržíte skutečný unikát. Luxusní mobil iPhone X“ Zlatý věk“ s úložištěm 64GB pořídíte za 269 000 rublů, což je cca 96 887 Kč. Varianta s 256GB stojí 289 000 rublů cca 104 090 Kč.

Závěrem firma dodává, že telefon je symbolem triumfu a jednoty ruského lidu.

Toužili byste vlastnit zlatý luxusní iPhone X s vůdcem Ruska?

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze