Top hledané
Výsledky (0)
Pistole na šampaňské je v každém případě neškodná zbraň a zároveň luxusní, zábavný a originální doplněk. Zpestřete si vaši VIP party, oslavu, či jakýkoli večírek. Zatočte s nudou!

„Šampaňská sprcha“. Zábava s neškodnou pistolí může začít!

Mgr. Jana Höger
08. ledna 2019
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Možná jste při vašich luxusních silvestrovských oslavách narazili na jedinečnou novinku pocházející z Ameriky, pistoli na šampaňské. Pyšní se blýskající se barvou kovu a dokáže více, než si myslíte!

Představujeme luxusní šampaňskou pistoli

Začneme pěkně od začátku. Každý muž si už od dětství přál mít nějakou tu bezpečnou zbraň v ruce. Ani ženy z toho nemůžeme vynechat. Vzpomeňte si na hrdinku Xenu, či filmovou a počítačovou hvězdu Laru Croft. Šampaňské pistole se nemusíte bát. Naopak. Užijete si s ní spousty legrace. Je schopna dostřelovat svůj „obsah“ až do vzdálenosti 5 až 7 metrů po dobu zhruba 45 sekund. Vysoce kvalitní šampaňská pistole o rozměrech 62 x 21 x 14 cm je vybavena servisním hrdlem, 1 difuzorem a podpůrnou základnou.

Se vší parádou si pistoli užil i sportovec Usain Bolt

Jamajského legendárního sportovce na poli sprintu Usaina Bolta nemusíme blíže představovat. Ten si svou party šampaňskou pistoli užil na Grand Africa Beach při oslavě jeho odchodu do „sportovního důchodu“. Nemohlo to probíhat jinak než se vší okázalostí, doutníkem v puse a luxusní pistolí nabitou exkluzivním šampaňským... To musela být divoká party!

Prodej secesní vily, Praha východ - 609m
Prodej secesní vily, Praha východ - 609m, Okolí Prahy

S čím je kompatibilní? Jakým šampaňským lze „nabít“?

Možné je použít 1,5 litrové lahve šampaňského Magnum. Je také kompatibilní s Domem Pérignonem, Roederer Cristal a Armand de Brignac, s lahví Spades. Samozřejmě se nevylučují speciální lahve, které však musí být téhož obsahu. Pistole na šampaňské se hodí i na standardní velikosti (750 ml) šampaňských lahví, když je spárována s 750ml Champagne Gun Adapter, který je součástí každého nákupu.

Aby byl výčet informací kompletní, musíme také zmínit váhu. Váží 2,3 kg bez náboje a 4,5 kg s plným doplněním lahodného moku. Luxusní párty pistole se docela pronese, ale rozhodně stojí za to. Její cena je 499 dolarů.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
King of Sparkles
710 NW 25th Street Miami, FL 33127
1 (800) 913-5122