Top hledané
Výsledky (0)
"Mějte hezký den, pak se vyjádřím na Instagramu - Queen Plačková!," křičela Plačková směrem k novinářům z auta. "Ať mi aspoň dají follow!"

Plačková s pouty na rukách! Královnu slovenského Instagramu zadrželi při drogové razii

Kristina Valachyová
28. září 2021
+ Přidat na Seznam.cz
5 minut
Speciální rubrika
Zuzana Plačková a René Rendy

Ještě v neděli byla na večeři v bratislavské restauraci, a v pondělí (27. září) ráno měla nepříjemný budíček. Řeč je o Zuzaně Plačková, kterou spolu s manželem Reném Strauszem navštívila policie. Podle portálu noviny.sk je zadrželi muži zákona v jejich bratislavském bytě. Souvislost to má mít s drogovou trestnou činností. Zuzana i René jsou údajně součástí zločinecké skupiny, která dlouhodobě obchoduje s drogami. "Fakt se cítím jako z Hollywoodu. Lidé, co mě znají, vědí, že jsem nikdy nejela v drogách," říká hvězda Instagramu.

Zuzana Plačková s manželem Reném

Slovenská média obletěla včera šokující zpráva. V domě Zuzany Strausz Plačkové a jejího manžela Reného je od časných ranních hodin rušno. Národní kriminální agentura (NAKA) měla zadržet královnu slovenského Instagramu a jejího manžela. Údajně je Plačková spolu s manželem součástí zločinecké skupiny, která již delší dobu obchoduje s drogami.

Cítím se jako hollywoodská hvězda!

Otevřít v galerii (8)
Zuzana Plačková
Zuzana PlačkováZdroj: Profimedia

Zuzanu zadrželi v jejím bytě v bratislavském Ružinově. Byt prohledali, luxusní auto také. V poutech, které bývalá reality hvězda ukrývala, ji policisté spolu s jejím manželem přivezli i do jejich rozestavěného domu v Miloslavově, kde se nacházelo 5 policejních aut.

Pronájem Luxusního mezonetu 2+kk, Praha
Pronájem Luxusního mezonetu 2+kk, Praha, Praha 1

Když Zuzana Plačková vyšla z policejního auta, tak zakřičela:

,,Riadne sa cítim ako z Hollywoodu!" 

Pak vešla s muži zákona dovnitř do domu. Oblečena byla v drahém oblečení, obličej si ukrývala pod kloboukem. Po prohlídce ji opět odvezli pryč. Ještě stihla zakřičet, že se vyjádří prostřednictvím Instagramu.

Plačková byla spojována s drogami již několikrát. V minulosti ji na Instagram jedna sledovatelka obvinila, že za jejím bohatstvím jsou právě drogy. Samotná Plačková se už dříve k drogám vyjádřila.

"Lidé, co mě znají, tak vědí, že nikdy jsem neužívala žádné drogy. A za to jsem na sebe nejvíce pyšná! Kdo by to byl do mě řekl, že?"

 

Zadrželi několik lidí, mezi nimi i hlavu údajné zločinecké skupiny

Kriminalisté ale zasahují nejen v domě Plačková, ale na více místech Slovenska. Jak dále informuje portál tvnoviny.sk, muži zákona zadrželi 15 lidí.

"Jde o rozsáhlou policejní akci. Elitní policisté zasahovali v bytě v bratislavské městské části Ružinov. Bývalou reality hvězdu zadrželi v domě v Miloslavove. Hlavu údajné zločinecké skupiny zase v Hlohovci. V poutech skončil bývalý reprezentant v judu, který již byl za drogy stíhán,"

informují tvnoviny.sk.

Podle informací TV JOJ jde o 38-letého Tibora G., který se věnuje bojovému umění. Právě on měl být hlavním cílem dnešní policejní akce.

Zakuklenci zadrželi i známého podnikatele z Hlohovce Miroslava Farkaše, který je jen měsíc na svobodě. Ve vazbě strávil přes 20 měsíců za podvody s nemovitostmi. Zadržení jsou podezřelí z drogové trestné činnosti a ze založení, zosnování a podpory zločinecké skupiny.

"A světe, div se, jsou tam i známá jména ze showbyznysu,"

vyjádřila se na Instagram reportérka Kristýna Kövešová.

 

Tresty za obchodování s drogami

Horní hranice trestu za obchodování s drogami je 1 až 3 roky odnětí svobody. Horní hranici trestu je však možné zvýšit alespoň na 5 až 10 let odnětí svobody v případech, kdy:

-se trestný čin týká velkého množství drog;

-se trestný čin týká drog, které nejvážněji poškozují zdraví;

-je trestný čin spáchán zločineckou organizací.

Pronájem luxusního bytu 3+kk, Praha 1, Josefov
Pronájem luxusního bytu 3+kk, Praha 1, Josefov, Praha 1

 

Začátky v Hotelu Paradise

Otevřít v galerii (8)
Zuzana Plačková
Zuzana PlačkováZdroj: Profimedia

Zuzana se do povědomí dostala hlavně účastí v reality show Hotel Paradise a focením pro Playboy. Sebejistá blondýnka předváděla ženám svůj pořezaný jazyk a mužům své tělo. Nejprve se objevovala ve více televizních projektech, později začala fungovat pouze na sociálních sítích, kde uspěla.

Stala se z ní úspěšná podnikatelka. Proslavila se i jako obchodnice a influencerka s výrobky z CBD či kolagenu, i vlastní značkou oblečení. Zájem bulvárních médií vzbudila i plastickými operacemi. Plačková postavila úspěch svého účtu na ukazování luxusního života včetně fotografií z dovolených, drahých aut, promovaní produktů či soukromých letů.

 

Celebrity za mřížemi za drogovou činnost

I známí lidé porušují zákony. Mnoho celebrit putovalo za ta léta do vězení, včetně komika Tima Allena, domácí guru Marthy Stewartové či herce Kiefera Sutherlanda.

Matthew McConaughey 

Otevřít v galerii (8)
Matthew McConaughey
Matthew McConaugheyZdroj: Profimedia

Matthew byl zatčen ve svém domě v Austinu v roce 1999 - kde hrál nahý na bonga - a byl zadržen pro podezření z přechovávání drog. Strávil devět hodin ve vězení, pak ho propustili na kauci.

Robert Downey Jr.

Otevřít v galerii (8)
Robert Downey Jr.
Robert Downey Jr.Zdroj: Profimedia

Robert byl za mřížemi hned několikrát. V 1996 překročil rychlost a policisté u něj v autě našli heroin, kokain a nelegální drženou pistoli. Vyvázl s podmínkou, ale když ji porušil, putoval za mříže. Po propuštění si neuměl najít práci, ale od svého comebacku v roli Iron Mana se snaží sekat dobrotu.

Mischa Barton 

Otevřít v galerii (8)
Mischa Barton
Mischa BartonZdroj: Profimedia

Herečka z oblíbené show The OC byla v roce 2007 zatčena za jízdu pod vlivem alkoholu a držení marihuany. Alkohol, marihuana a kokain jí byli na párty věrnými společníky, dala se dohromady se "špatnými" dívkami - Nicole Richie a Lindsay Lohan. Společně se staly nejžhavější trojkou Hollywoodu.

Dušan Cinkota

Otevřít v galerii (8)
Dušan Cinkota
Dušan CinkotaZdroj: Profimedia

Nejznámějším slovenským prominentem, který si odbyl trest, je herec Dušan Cinkota. Za opakované problémy s drogami si odseděl rok. O čtyři roky později putoval za mříže na několik měsíců. Policie u něj našla šest zatavených stříkaček syntetické drogy pervitin.

Lindsay Lohan

Otevřít v galerii (8)
Lindsay Lohan
Lindsay LohanZdroj: Profimedia

Ještě problémovější je herečka Lindsay Lohan, která byla zatčena hned několikrát. V 2007 ji zatkli za držení omamných látek a kokainu, pouhé dva týdny po propuštění z odvykací kliniky. Dostala podmínku, kterou porušila. V 2011 dostala domácí vězení za krádež náhrdelníku v klenotnictví.

Martin Sheen

Podle portálu New York post je nejčastěji zatýkanou celebritou 81-letý herec Martin Sheen.

Otevřít v galerii (8)
Martin Sheen
Martin SheenZdroj: Profimedia

Na kontě má 66 zatčeni, všechna za občanskou neposlušnost nebo protesty. Často se totiž účastní protiválečných a protinukleárních demonstrací a nezřídka skončí v poutech. Zbytek žebříčku už ovládají zejména hudebníci.

Zda je do skandálu s drogami zapletena i manželská dvojice, se brzy ukáže, protože Plačková je na Slovensku velmi populární hlavně díky svému podnikání a tím, že má ráda luxus, kterým se chlubí.

 

Zdroje: SME, Neal Davis, New York Post, Polícia SR, Markíza, Noviny.sk, Instagram/kristinakovesova, vlastní dotazování

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze