Top hledané
Výsledky (0)
Ples jako Brno 2018 je událost roku, která odstartovala plesovou sezonu.

Ples jako Brno 2018: Luxusní šaty, vybrané jídlo, známé tváře

Jana Fikotová
28. ledna 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty

Tradiční Ples jako Brno odstartoval v sobotu 27. ledna v brněnské Fait Gallery plesovou sezonu. Po červeném koberci se prošly moderátorky Gabriela Partyšová, Gabriela Lašková či Iva Kubelková. Nabitý program plný překvapení doplnilo exkluzivní vystoupení skupiny Kryštof s Richardem Krajčem. Nechyběl ani luxusní zážitkový catering. 

Večer plný hvězdných interpretů

Na šest set padesát hostů se mohlo podívat dovnitř Fait Gallery. Ples jako Brno přilákal nejednu slavnou tvář. Celým večerem provázel již tradičně moderátor Libor Bouček. Na pódiu se během programu vystřídalo hned několik skvostných interpretů od Ondřeje Gregor Brzobohatého, přes zpěvačku Kristínu (Kristína Peláková). Hlavní hvězdou večera byl Danyl Johnson, slavný britský zpěvák pěvecké soutěže X Factor. Nechyběl ani Richard Krajčo z kapely Kryštof. Toho s luxusní ladností doprovodil unikátní Big Band Gustava Broma. 

“Ať se říká, co se říká, Ples jako Brno pro mě znamená luxus, krásu, profesionalitu a plesovou sezónu,” přiznal Bouček.

Na jedinečnou událost v druhém největším městě republiky se těšilo mnoho příznivců tance, krásných žen či luxusních aut, ale i milovníci dobrého jídla.

„Ples je pro nás událost číslo jedna a víme, že na něj musíme nasadit ty nejlepší lidi, které máme. Jen tak zajistíme skutečně exkluzivní úroveň cateringu,“ vysvětlil spolumajitel Valoria Catering Milan Pecina.

A prozradil i některé položky z bohatého plesového menu: hosté si pochutnali na grilované chobotnici, tygřích krevetách, mořském ďasovi, pravých foie gras, telecích žebrech nebo hovězí svíčkové marinované v uzeném oleji.

Jídlo a peníze na dobročinné účely 

Všechny pokrmy kuchaři připravovali přímo před očima hostů a jídlo bylo k dispozici až do konce plesu, tedy dlouho po půlnoci. „Co zbyde, odvezeme letos maminkám, které žijí v Domově sv. Markéty pro matky s dětmi v tísni,“ říká produkční plesu Ludmila Bušová.
 
Peníze shromážděné při dobročinné dražbě získá šest konkrétních dětí, které požádaly o pomoc nadační fond Pro dětský smích. Loňský rok se vybralo více než milion korun. Jestli bude rekord i tentokrát překonán, to se ještě uvidí.

Pronájem luxusního bytu 2+kk, Praha 1, Josefov
Pronájem luxusního bytu 2+kk, Praha 1, Josefov, Praha 1

Nádherné dámy v luxusních šatech

Výjimečná událost si žádá i výjimečné oblečení. Dress code zněl jasně “Black Tie”. Muži tak oblékli smoking, bílou košili a motýlek. Ženy pak luxusní černou róbu až na zem. O tom ví své i Gabriela Partyšová, která si nenechá ujít žádnou příležitost, aby mohla obléci nádhernou róbu. Tentorkát zvolila tmavě zelenou róbu od české módní designerky Terezy Sabáčkové. Doprovod ji nedělal manžel, ale její sestra.

Poslední chvíle volna, spánku a mejdanů využívá před porodem i moderátorka Gabriela Lašková, která si šaty vybrala u designérky Beaty Rajské. Nádherné luxusní šaty oblékla i Iva Kubelková, která je doplnila zajímavou kabelkou.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze