Top hledané
Výsledky (0)
To už je konec plesové sezóny? Zase to tak uteklo!

Ples v Intru 2024: Slováková se snažila zazářit, za Popelku byla ale Borhyová

Denisa Zajíčková
05. března 2024
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Speciální rubrika
Nela Slováková byla velmi odvážná

Plesovou sezónu završuje ten brněnský v hotelu International. Společenskou událost si tradičně nenechala ujít celá řada známých osobností. Které dámě padly zvolené šaty jako ulité? Naše módní redakce outfity zhodnotila, a ne všechny si vedly na jedničku. 

Moderátorka Lucie Borhyová, sexy herečka Jitka Kocurová nebo například Iveta Vítová dorazily o víkendu na brněnský ples, který má dlouholetou tradici. Letos však vůbec poprvé přijal název Ples v Intru, který odkazuje na místo konání. Pomyslného moderátorského křesla se ujal Leoš Mareš, o hudbu se pak postarala kapela Chinaski nebo i fenomenální Monika Absolonová, které to neskutečně slušelo. A že to byla skvělá akce, vědí i na cateringu - prosecco tu zkrátka teklo proudem! 

Prodej bytu s balkónem, Karolíny Světlé Praha
Prodej bytu s balkónem, Karolíny Světlé Praha, Praha 1

Moderátorka Lucie Borhyová

Na společenských akcích moderátorku Lucii Borhyovou často nevidíme, tentokrát ale dorazila skutečně čistě za zábavou! Její dcera prý řekla, že v šatech vypadá jako Popelka, a to je vůbec ta největší poklona. Většinou plesy moderuje, tentokrát měla šanci si pořádně zatančit a vypadala u toho úchvatně.

Není divu, že dlouhodobě patří mezi naše nejkrásnější moderátorky, které za sebou mají už roky zástupy fanoušků. Navíc se Borhoyvá může pyšnit tím, že zkrátka vůbec nestárne - a to jí zase závidí nejedna žena! Na Novu nastoupila už před lety a stále vypadá stejně. Jaké má asi skryté kouzlo.

Podnikatelka Nela Slováková

Už je plesovou tradicí, že dorazí Nela Slováková, obleče odvážný model a tím se snaží zaujmout všechny přítomné. Fakt, že má k tomu vypracované tělo, kterému sluší zkrátka vše, tomu jen nahrává. I tentokrát odhalila bříško, zvolila k tomu však jednobarevné šaty, které ničím jiným nevyčnívaly. 

Ačkoliv některé by to mohlo na takovou událost pohoršit, zdálo se, že skvěle zapadla a večer si užívala plnými doušky. Je dobře, že nevolila výrazné šperky, takto zůstal celý outfit rafinovaným - i když toho moc neskryl.

Herečky Eva Decastelo a Regina Řandová

Poněkud nešťastný outfit zvolila tentokrát Eva Decastelo, která jindy chyby nedělá. Slušelo jí to jako vždy, ale barva šatů i bohaté zdobení ke krásné herečce zkrátka neseděly. O něco lépe volila její kolegyně Regina Řandová, která byla v černých šatech naprosto úchvatná. 

Zdá se, že to pojaly jako dámskou jízdu. Zda se během večera pořádně odvázaly a protančily střevíčky, to už si nechaly pro sebe…

Otevřít v galerii (1)
Eva Decastelo a Regina Řandová jsou kamarádky už od dob seriálu Slunečná
Eva Decastelo a Regina Řandová jsou kamarádky už od dob seriálu SlunečnáZdroj: Profimedia

Zpěvačka Monika Absolonová

Není pochyb, že v každém věku a situaci se Monika Absolonová dokáže obléknout tak, aby vypadala naprosto fantasticky. Ani tento ples nebyl výjimkou. Navíc se zdálo, že je po dlouhé době zase šťastná a září. Že by v tom byl nový muž? To by jí jistě všichni přáli. Od rozchodu s hokejistou Tomášem Hornou o nikom po svém boku nepromluvila. Přitom by si lásku už opravdu zasloužila!

Modelka Tereza Fajksová

Na ples dorazila také modelka Tereza Fajksová. Kdo by to řekl, že už má doma dvě děti? Vypadá naprosto fantasticky a tentokrát zvolila šaty, ve kterých vypadala úchvatně. Luxusní černou se zkrátka nic zkazit nedá - navíc blondýnkám sluší!

Mnozí mluvili o tom, že černá bude tento rok barvou, kterou budeme pomalu vyřazovat ze šatníku, ale zdá se, že tomu bude přesně naopak - je to zkrátka stálice, která si své právoplatné místo zaslouží. Stejně jako Tereza na červeném koberci…

Petra Hebká, přítelkyně Marka Němce

Ve společnosti se ukázala také přítelkyně herce Marka Němce, půvabná Petra Hebká. Tentokrát však zvolila šaty, které v různých úhlech působily, že jí tak trochu nesedí. To nic nemění na tom, že jde o mimořádně krásnou ženu a Němec musí být u vytržení, že takovou má po svém boku. Však jde také o jeden z nejzamilovanějších párů, které v showbyznyse máme! "A tak jsme zavítali na Moravu. Ples v Intru nás přívětivě zalil dobrým pitím a jídlem. Bez milejch lidí by to ale bylo k ničemu. A ti tam byli! Reprezentovali jsme srdnatě, drželi jsme krok i glanc a potkali spoustu podobě naložených lidí. Moc děkujeme. A vy, milí, slavte život i prostou jeho obyčejnost!“ rozněžnil se herec na svém Instagramu. Šaty měla Petra tentokrát od návrhářky Denisy Dovaly, která je luxusními kousky proslulá.

Herečka Barbora Mottlová

Jako vánoční dáreček vypadala herečka Barbora Mottlová. Nádherné červené šaty a zvolený make-up byl pastvou pro oči. Nepochybně jí ke kráse pomáhá také to, že je zamilovaná. To se pak obléká hned jinak! Zářila na celý sál a večer si užila po boku svého partnera. Snad je to konečně ten pravý!

Moderátorka Iveta Vítová Lutovská

Dorazila také krásná moderátorka Iveta Vítová Lutovská, která si v poslední době procházela náročným rozvodem. Vypadala ale skvěle, odpočatě a snad se blýská na lepší časy - ty možná vítala právě na plese po boku přátel, kde se pořádně odvázala. Děti prý nechala na hlídání prarodičům, a tak měla konečně prostor! Tmavé luxusní šaty vypadaly naprosto dokonale. Jednička s hvězdičkou!

Zdroj: autorský článek

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze