Po roce Vánoce a s nimi i nevkus světových celebrit

Tichá noc jako pěst na oko.
26. prosince 2021
 
Hlavní stránka Nové články

Vánoce jsou sice svátky klidu a míru, ale v podobě světových star je to spíše "kdo s koho". Celebrity zdobí své domy o sto šest, vánoční světýlka tvoří z jejich domů doslova "malý disneyland" a jednotliví slavní se ve svých luxusních čtvrtích úspěšně předhánějí v tom, kdo z nich nabídne větší kýč. A že se jim to letos dost úspěšně daří! Posuďte sami.

Kylie Jenner

Vánoce jsou nejkrásnějším časem roku. Tedy měly by být. Někteří majitelé rodinných domů však milují Vánoce možná až příliš. Svá obydlí dokážou ve vánoční výzdobě doslova utopit. Podívejte se na nejdivočejší výtvory přesvícených obydlí celebrit, jež zkrátka musí být vidět. A co je ještě horší, že se podobný trend objevuje stále více i u nás.

"Vánoční svátky u nás zažívají jakýsi dekorační boom zejména od 90. let, kdy se k nám na trh dostala všechna světýlka a dekorace, tolik typické do té doby spíše pro americké oslavy. Většina Čechů ale zapomíná, že v našem podání jsou Vánoce daleko poetičtější a vždycky u nás byly tak trochu jiné. V posledních letech ale vidíme i na sídlištích neuvěřitelné dekorace, na balkonech stojí Děda Mráz nebo Santa Klaus… a náš český Ježíšek a skutečně svíčky se pomalu vytrácejí. Lidé jsou ochotni za sobí spřežení nebo různobarevnou "diskotéku" utratí nemalý peníz,

řekl pro LP-Life Jan Chagár, který se zabývá dekorováním a elektrickým osvětlením domů.

Jak utopit  "Vánoce"?

Pohádka "Tisíce a jedné noci"
Pohádka "Tisíce a jedné noci" • Zdroj: Profimedia

Vánoce milujeme všichni a všichni je chceme mít krásné, ne nadarmo se však říká, že v jednoduchosti je krása. V pojetí celebrit je ale krása zcela něčím jiným. Utopit tak krásné sídlo v záplavě světýlek, zahradu doslova zahltit soby a před dveře si nafouknout spongeboba není ničím neobvyklým. V rozmanitosti a nápadech se meze nekladou a naše hvězdy si toho jsou vědomy. 

Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m
Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m, Praha 7

Světýlka jsou jednoznačně tím, co ke každým Vánocům patří. Čeho je moc, toho je však příliš. Celebrity si s tím ale těžkou hlavu nedělají. Kam až je zavedla touha "zazářit" co nejvíce? Komu se to povedlo a komu naopak ne? Utopit Vánoce není, jak se zdá, tak úplně těžké. Plně stačí, aby se z vánoční dekorace stalo monstrum a Grinch vánoční výzdoby je na světě. Ba co víc, skvěle se mu daří tuhle krásu lusknutím prstů zničit. 

Kardashian nemohou být pozadu

Zdroj: Profimedia

To, že Kardashianky chtějí být vidět, už všichni víme. Co jsme ale možná nevěděli dosud nevíme, kolik jejich domy potřebují elektrické energie, aby utáhla všechna ta světýlka vánoční výzdoby. Ani jedno barevné světýlko nesmí přijít nazmar. Honosné party, dokonalá dekorace a jasné prvenství. To je to, oč tu bezesporu běží. 

Držet krok s Vánocemi se členové klanu Kardashian-Jenner snaží bezesporu každý rok a to ze všech svých sil. Kourtney Kardashian a její bývalý přítel Scott Disick mají společné tři děti – Masona, Penelope a Reign. Od jejich rozchodu v roce 2015 si odděleně užívají také aktivity s těmi nejmenšími. A protože jim chtějí dát první poslední, předhánějí se jako správně znesváření rodiče i v tom, u koho ty letošní Vánoce bude zkrátka stát za to! No, posuďte sami, jestli letos přestřelili, nebo zda to vzali za správný konec.

Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč

Zdroj: Profimedia

Pozadu nezůstala ani Kylie Jenner, která je naprosto skvělou matkou své dcery Stormi. A to ve všech směrech. Tudíž ani vánoční dekorace nemohou být výjimkou. Světýlka, umělí sobi, ale také vánoční pyžamo a pořádný vánoční stromek. Dokonce ani ponožky s typickými "americkými" lízátky nemohou chybět. 

Kylie Jenner
Kylie Jenner • Zdroj: Profimedia

Polární záře

Polární záře světových celebrit
Polární záře světových celebrit • Zdroj: Profimedia

Ale Kardashians nejsou jedinou rodinou, která to letos vzala hezky od podlahy. I ostatní celebrity myslí na to, že nemohou zůstat pozadu. Co na tom, že ne všechno, co se třpytí, je zlatem... A v tomto podání už možná vůbec ne. Ani modelka Chrissy Teigen letos neponechala nic náhodě a svůj dům osvítila tak, že kromě světýlek vlastně není nic jiného vidět. O vkusu se příliš mluvit nedá, co jí ale nemůžeme vzít, je jasný smysl pro celistvost. Když už, tak pořádně. 

Chrissy Teigen
Chrissy Teigen • Zdroj: Biography

Z modelčina domu je doslova jedna velká slitá svítící "lampa". A nejen, že přes ni už není nic dalšího vidět, ale ani ve tmě nepůsobí tak, jak by duch Vánoc skutečně měl. Co ale modelce upřít nemůžeme, že díky ní dostala vánoční výzdoba zcela nový rozměr. 

Paní zima

JLo
JLo • Zdroj: Hello Magazine

Ani Jennifer Lopez neponechává nic náhodě, ačkoliv ta to vzala za ten poněkud lepší konec. Svůj dům tak trochu přetvořila na ledový palác Paní Zimy a vše sladila do stříbrné barvy. Její luxusní "obývák" se tak náhle stal zimním "wonderlandem", který svou královnu už má. Je jí právě JLo. Zpěvačka zvolila velký stříbrný vánoční stromek s řadou andělsky bílých dekorací a se zářivě bílými světly. Strom ale není jedinou "atrakcí" této divy. Vánočně "oblečen" byl také krb, aby dokonale korespondoval s touto sezónou. A tak nesmí chybět pořádnou girlanda z kapradí doplněná párem minimalistických led stromků. Být divou není vůbec jednoduché, hlavně když chcete za každé situace získat prvenství. 

Vánoční dekorace Mariah Carey

Mariah Carey
Mariah Carey • Zdroj: The Economic Times

Zpevačka Mariah Carey letos zabodovala, když kromě výzdoby svého domu navrhla kolekci vánočních dekorací. Ba co víc, se svou vlastní podobiznou. Zpěvačka tak pustila do světa svoji vánoční kolekci, kterou lze zakoupit ve společnostech Walmart a Target. Vánoční řada obsahuje přikrývky, polštáře, oblečení pro domácí mazlíčky, punčochy a samozřejmě i vánoční ozdoby. No a tak se může stát, že na vás při štědrovečerní večeři bude sama zpěvačka koukat z vánočního stromku. 

Vánoční ozdoba Mariah Carey
Vánoční ozdoba Mariah Carey • Zdroj: Daily Mail

Sám doma aneb hezky na Kevina

Sám doma
Sám doma • Zdroj: filmplanet.to

Pokud skutečně toužíte zažít americké Vánoce a nepatříte mezi ty, jež si mohou své sídlo vyzdobit jako hollywoodská celebrita, máme pro vás nápad, jak zabít dvě mouchy jednou ranou. Airbnb totiž nabízí přespání v domu z filmu Sám doma. Vánoce rodiny McCallisterů můžete zažít za pouhých 25 dolarů! Vůbec poprvé bude ikonické chicagské sídlo z filmu Sám doma k dispozici k přenocování. Během pobytu na jednu noc si až čtyři hosté užijí útulnou sváteční scénu se světly i nachystané pasti. Rezervace se otevřely v úterý 7. prosince ve 13 hodin na stránkách airbnb. A posuďte sami, kdo by si v tomhle domě zkrátka nechtěl tak trochu vánočně zařádit?

Zažijte Vánoce Kevina McCallistera
Zažijte Vánoce Kevina McCallistera • Zdroj: Profimedia / Sarah Crowley / Splash News

"Vidím zde souvislost s tím, že lidé se zhlédl obecně ve svátcích, jako je Halloween nebo Valentýn, které u nás dříve neexistovali. Sám jsem ale spíše stará škola, takže když si mě někdo pozve k dekorování vánoční výzdoby domu, vždy se snažím reflektovat okolní prostředí. Je rozdíl v tom, zda se jedná o byt na sídlišti nebo dům s velkou zahradou. Já mám rád klasické české Vánoce,"

končí pro LP-Life Jan Chagár.

Ať už jste se rozhodli, že se necháte inspirovat obydlím slavných a zhýralých, nebo si raději jdete vlastní cestou, nezapomeňte na to, že Vánoce jsou také časem pokory, radosti a harmonie. A doufáme, že si i poslední vánoční svátek náležitě užijete a loučíme se slovy neméně slavného Grinche

"Skutečné Vánoce v obchodě nekoupíš, ty pravé mají totiž úplně jiný význam."

Hlavně luxusně!
Hlavně luxusně! • Zdroj: Pixabay

Zdroje: people.com, harpersbazaar.com, buzzfeed.com, usmagazine.com, hellomagazine.com, vlastní dotazování

Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (0)

View photo gallery

O autorovi

Jmenuji se Valentina a miluju psaní, sport a pohodové lidi. Ráda cestuji a chodím na jógu, a když čas dovolí, tvořím texty a fotky mojí duši blízké. Jen tak pro radost:)
Valentina Lebová
Luxusní bydlení Praha
Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ
Okolí Prahy

Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ

7 + 1 423 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m
Praha 5

Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m

8 + 1 471 m²
55 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m

2 + KK 51 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem
Praha 1

Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem

4 + KK 245 m², ter. 28 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m
Praha 4

Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m

3 + KK 106 m², ter. 14 m²
14 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852
Okolí Prahy

Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852

7 + KK 225 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m
Praha 5

Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m

4 + KK 232 m², ter. 38 m²
24 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč

5 + KK 162 m², bal. 10 m²
29 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město

3 + 1 123 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m
Praha 10

Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m

4 + KK 131 m², ter. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m
Praha 6

Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m

4 + KK 119 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m
Okolí Prahy

Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m

7 + KK 420 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Mezonetový byt na prodej - Praha 6 - Bubeneč
Praha 6

Mezonetový byt na prodej - Praha 6 - Bubeneč

3 + KK 126 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m
Praha 7

Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m

4 + KK 163 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

3 + KK 121 m², bal. 10 m²
48 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2
Praha 6

Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2

3 + KK 201 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město

2 + KK 121 m², ter. 50 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké
Praha 6

Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké

5 + KK 285 m²
95 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 113m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 113m

3 + KK 113 m², ter. 8 m²
19 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m
Praha 1

Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m

2 + 1 67 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

2 + KK 190 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
57 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem na Praze 3 -182m2
Praha 3

Luxusní byt na pronájem na Praze 3 -182m2

4 + KK 289 m², ter. 107 m²
85 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m
Praha 7

Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m

3 + KK 85 m², bal. 4 m²
15 452 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem na Malé Straně- 105m2
Praha 1

Luxusní byt na pronájem na Malé Straně- 105m2

2 + 1 108 m², ter. 14 m²
38 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m
Praha 1

Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m

5 + KK 217 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky
Praha 4

Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky

7 + KK 453 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč

12 + 2 1044 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 24m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 24m

1 + KK 24 m²
29 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
40 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m

6 + KK 226 m², ter. 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m
Praha 10

Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m

2 + KK 73 m², ter. 14 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

9 + 2 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m

3 + KK 48 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 2 - Vinohrady - 36m2
Praha 2

Pronájem bytu Praha 2 - Vinohrady - 36m2

1 + KK 36 m², bal. 1 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks