Top hledané
Výsledky (0)
Luxusních čínských restaurací v Praze příliš nenajdete, proto si na čínské speciality zajeďte do Londýna. Jen pro vás máme tipy na ty nejlepší čínské tradiční a čínské fusion restaurace.

Pochutnejte si v Sexy Fish: 7 Luxusních čínských & fusion restaurací Londýna

Tereza Janatová
09. září 2016
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Sexy Fish

Večeře se v Londýně rezervují od osmé hodiny večerní. Pokud plánujete pokračování večera (návštěvu baru nebo diskotéky), bude lepší pokud si stůl zarezervujete na 22. hodinu. Obědy jsou od 12:00 do 14:30, poté jsou restaurace až do večera zavřené.

Pozor, do některých restaurací vás večer nepustí v džínách, v Londýně se dress code dodržuje velmi striktně, a to v podobě saka u mužů a žen v šatech a botách na podpatku. 

Park chinois - Mayfair

Nejpopulárnější fusion restaurace dnešního Londýna, přímo na Mayfair. Jde o místo, které je v současné době nejvíce IN. Kromě restaurace najdete v prostorách ještě bar se střešní terasou a výhledem na Londýn a také diskotéku.

Specialita: Duck de Chine – Čínská kachna, pečená dle přání, podávána s palačinkami, nakrájenou okurkou a jarní cibulkou.

Zuma - Kinghtsbridge

Legendární fusion síť restaurací, ve kterých si své místo musíte rezervovat minimálně 2 týdny dopředu. Nejlepší jsou místa na sushi baru, odkud můžete vidět přímo do otevřené kuchyně. V Zumě je také skvělý bar, kde si můžete objednat něco malého ve chvíli, kdy se vám nepodaří rezervace restaurace.

Specialita: Sea bass sachimi – sashimi z mořského vlka (předkrm), Black Code – tmavá treska (hlavní chod), Zuma chocolate cake – čokoládový dortík (není v menu).

Byty Janáčkovo nábřeží 211m
Byty Janáčkovo nábřeží 211m, Praha 5

China Tang - Dorchester hotel

 Kantonská restaurace v romantickém stylu art deco je umístěna v suterénu legendárního pětihvězdičkového hotelu Dorchester, který vás ohromí svým luxusním interiérem v anglickém stylu, vytvořená sirem Davidem Tangem, zakladatelem sítě Chinu Clubs v Honkongu a Singapuru. Před večeří si můžete dát drink ve foyer, kde hraje piano, a poslechnout si písně Franka Sinatry a jiných známých interpretů. Pokud se vám nezamlouvá hotelový bar, restaurace China Tang má také svůj China Tang bar, ve kterém si můžete každé úterý užít živé jazzové vystoupení.

Speciality: Peking Duck – Kachna po Pekingsku (hlavní chod), Singapore Sling (koktejl).

Sexy Fish - Berkley Square

Každý kdo v Londýně něco znamená, ví kde je restaurace Sexy Fish. Oblíbená fusion restaurace byla otevřená před rokem a je vyhlášená skvělou atmosférou a luxusním interiérem. Je umístěná v prestižní lokalitě – Berkeley Square.

Specialita: Seared Yellowfin Tuna, Dried Miso & Wood Sorrel, Pickled Cucumber – Smažený žlutý tuňák na speciální omáčce s okurkou.

Princess Garden – Mayfair

Tradiční čínská restaurace, vhodná pro obědy i večeře. Doporučujeme zarezervovat stůl u okna, abyste nasáli atmsféru Mayfair. Restaurace má interiér tradiční pro čínské restaurace. Jako první si určitě dejte šálek zeleného čínského čaje.

Speciality: Wonton soup - polévka, Peking duck - Pekingská kachna, Spicy chiken – pálivé kuře, Kung po chicken – kuře na mandlích , Cheung Fun (jen během oběda) – kanelloni s krevety.

The Duck&Rice - Soho

Jestli si chcete v Londýně užít něco nezapomentulného, pak by to měla být skvělá atmosféra Soho. Do restaurace Duck&Rice můžete zajít jak na oběd, tak i na večeři. Restaurace je dvoupatrová a má zajímavý dřevěný interiér. Pokud jste ve dvou a budete mít štěstí, zarezervujete stůl v horním patře, kde se otevírají okna přes celou zeď. Budete tak mít pocit, že sedíte venku. Pokud chcete zahrát váš oblíbený song, stačí se připojit do wi-fi přímo v restauraci a pustit si ho. Tato restaurace je známá nejen klasickou kuchyní, ale i čínskými vegetariánskými specialitami.

Speciality: Sichuan vegetable dumplings, Crispy Duck Roll, Steamed aubergine with mui choi

The Good Earth - Kinghtsbridge

Tradiční čínská restauraci, najdete přímo v Kensingtonu a existuje již 30 let, nabízí kromě klasických pokrmů i modernější jídla. Jde o rodinnou restauraci, která má v Londýně čtyři pobočky. My vám můžeme doporučit jednu, a to v Knightsbridge. Pokud nebudete mít rezervaci nebo přijdete na oběd sami, můžete se najíst přímo u baru.

Speciality: Wonton soup – polévka, Sweet & Sour Prawns – krevety ve sladkokyselé omáčce, Tempura Trio – krevetová tempura.  

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Park Chinois
17 Berkeley St Mayfair London W1J 8EA Velká Británie
+44 20 3327 8888