Top hledané
Výsledky (0)
Vybrali jsme pro vás značky, v jejichž modelech na koňském hřbetě dokonale zazáříte.

Pohled z koňského sedla v tom nejstylovějším oblečení: 3 TOP značky!

Martina Šmalclová
28. srpna 2018
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Speciální rubrika
La Martina

Zábava, nebo něco víc?!

Jízda na koni nemusí být pouhou zábavou, může být také přehlídkou trendy kousků módních designérů. Na trhu existuje řada luxusních značek, jež se tvorbou oblečení pro tento královský sport zabývají. My vám přinášíme přehled těch NEJ.  

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Martina Šmalclová
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Martina Šmalclová

S La Martina se oblečete od hlavy až k patě

Argentinská značka působí v módním světě přes 30 let a za tu dobu si na trhu vydobyla významné postavení. Vedle polo triček, vest, bund, mikin pro ženy i muže, nabízí také praktické technické vybavení, mezi kterým nechybí boty se stylovým barevným provedením, přilby, sedla, klasické bílé polo jeans, rukavice nebo praktické tašky.   

Neodolatelní ve stylu Ralpha Laurena

Americkou značku Polo Ralph Lauren, která je na trhu už 51 let, nemůžeme opomenout. Fanoušci luxusní módy ji jistě znají od nepaměti, těm ostatním se ale jistě dostala do podvědomí i díky seriálu Přátelé. Právě pro Ralpha Laurena totiž pracovala jedna z nejoblíbenějších představitelek seriálu – Rachel Green. A my se vůbec nedivíme proč, se své práci věnovala s takovým entuziasmem a nasazením. Polo Ralph Lauren totiž přináší nejen luxusní a elegantní módu, ale i kousky, ve kterých v koňském sedle budete prostě neodolatelní!

Činžovní dům na prodej, Praha 1 - 1067
Činžovní dům na prodej, Praha 1 - 1067, Praha 1

Hermès: Značka pro Vás i Vašeho čtyřnohého miláčka

Chcete-li svůj look osvěžit doplňky a modely, pak je francouzský Hermès jistě tou správnou volbou. Svůj outfit můžete vyladit některým z ikonických hedvábných šátků, trendy pončem nebo parkou. Vedle těchto kousků nabízí Hermès něco, co jistě ocení i Váš čtyřnohý miláček – exkluzivní a především kvalitní koňská sedla navržená na míru.

 

Martina Šmalclová

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Špičkou je rozhodně značka Hermès!

Hned z kraje bych ráda zmínila jak strašně moc jsem nadšená z toho, že konečně píšu o jezdecké módě jako takové! Nemohla jsem si přát lepší premiéru než tady v “Módě proti proudu”. Jelikož jsem koňařka a jezdkyně tělem i duší, nahlížím na zvolené značky opravdu z odborného hlediska. Takže čerpejte, co se do vás vejde (hahaha).

Absolutní špička jak v praktičnosti a designu je rozhodně značka Hermès! Už jen z toho důvodu, že jako jediná z těchto tří značek (o kterých je řeč) skutečně začínala prodejem koňských postrojů pro francouzskou šlechtu a významné francouzské rodiny již od roku 1837. A i tato kolekce 2018 je naprosto dokonalá! Skutečně funkční rajtky, skoková nebo drezurní saka, jezdecká pérka a nebo prostě funkční vesty a bundy na vyjížďky do terénu. V minulosti jsem měla to štěstí mít jedny rajtky (cena 20 000 Kč) a byly naprosto dokonalé a vydržely mi léta! Dají se v klidu zakoupit i v Pařížské ulici... A co víc, pokud budete nosit jezdecké oblečení od Hermès budete mít v sedle stejný komfort jako mnoho olympijských jezdců!

Pak tu máme Ralph Lauren a La Martina. Tyto dvě značky jsem tentokrát hodila do jednoho pytle. Neboť ani v jedné z kolekcí nevidíme skutečně funkční rajtky se zpevněným sedem a vesměs jde spíše o módní trička s logem koně, které ale na druhou stranu suprově sednou a při sportu nebudou bránit v pohybu. Navíc La Martina mě překvapila funkční obuví, rukavicemi a helmou. Ale bohužel jsou tyto kousky v podstatě pouze pro jezdce póla a těch je u nás opravdu menšina. Stále totiž kolbištím kraluje parkur a nebo drezura. Snad si tedy vyberete správně a sportu ZDAR!

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Ralph Lauren
625 Madison Avenue New York, NY 10022 USA
888-475-7674