Top hledané
Výsledky (0)
Poliform je italská značka luxusního nábytku. Na veletrhu Salone del Mobile jsme měli možnost prohlédnout si novinky z oblasti nábytku i luxusních kuchyní.

Poliform: Nové designy kuchyní i nábytku berou dech!

Eva Ledecká
20. dubna 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty

Původ italské značky Poliform, dnes jednoho ze světově znávaných výrobců nábytku, nás zavede do malého uměleckého obchůdku. Ten se postupně vyvinul ve značku Poliform, která byla založena v roce 1970. Společnost se nebála investovat do nových výrobních technologií a jejich výrobky se postupně vyvinuly do funkčních a modulárních systémů.

Stále se musí jednat o rodinný podnik

Úspěšnou firmu vedou Alberto Spinelli, Aldo Spinelli a Giovanni Anzani. Mají role jasně rozdělené a do firmy každý z nich přináší specifické osobní zkušenosti a znalosti. Jedná se o třetí generaci zakladatelů a společnost i do budoucna usiluje o to, aby byla uchována rodinná tradice.

Nové pohovky a konferenční stolky

Na veletrhu nábytku Salone del Mobile představila značka nové produkty, mezi kterými vynikla Sofa Bellport, která nás zaujala svojí tvárností (dá se různě měnit), jednoduchou údržbou i použitím různých materiálů.

Další novinkou jsou konferenční stolky Creek v různých tvarech. K sofa se hodí kulaté, v nabídce jsou však i nadčasové větší hranaté tvary. Povrch konferenčních stolků je tvořen mramorem nebo sklem. Mají kovovou konstrukci a ve své nižší části jsou otevřené.

Novinky z oblasti kuchyní, nový model od září

Nádherně zpracovaná kuchyně Artex je již na trhu. Na veletrhu byla představena luxusní kuchyňská deska Marbel Erperador dark. Kuchyň nadchne prostornými poličkami a rohy do úhlu 45°. Kuchyň vyniká hezkými detaily a vysokou kvalitou.

Od září bude na trhu model kuchyně v novém tvaru, která má dvířka o tloušťce 26mm s dokončením v lesklém laku. Mramorová deska v oblasti vaření a mytí je snížena, nad luxusní kuchyní jsou umístěny skleněné poličky. Ten samý model představuje i další kuchyně, která pro změnu vyniká dokončením v oceli. Pohyblivé desky jsou taktéž z oceli nebo mohou být ze dřeva. Třetí verzí je kuchyně z tmavého dubu se světlou ocelovou deskou o tloušťce 6 mm.

Doplňkem je Moon table – stůl ve tvaru kruhu z dubu, jehož prostřední část je vyrobena z mramoru nebo skla.

Prodej rodinného domu, Praha 6 – 296m2
Prodej rodinného domu, Praha 6 – 296m2, Praha 6

Zaujal nás také elektrický krb, který funguje na bázi vody: vzhůru stoupá nasvíceá pára a vytváří iluzi ohně. Tento krb vypadá opravdu úžasně, nezahřeje vás sice, ale ani se vám nestane, že byste načichli kouřem.

Značku Poliform v České republice exkluzivně zastupuje firma Stopka zaměřená na špičkový interiérový design.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Poliform
Poliform S.p.a. Via Montesanto 28 casella postale n. 1 22044 INVERIGO (CO)