Top hledané
Výsledky (0)
Luxusní nábytek do vašeho domova.

Poltrona Frau společně s GamFratesi vytvořilo luxusní kolekci nábytku

Dominika Žejdl
21. dubna 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Nábytek, který si zamiluje.

Poltrona Frau je společnost zabývající se výrobou luxusního nábytku. Jejich výroba odstartovala v roce 1912 Renzem Frau v italském Turíně. Poltrona Frau nabízí luxusní kožená křesla, nábytek a interiérové doplňky do auta. Název společnosti je odvozen od italského "Poltrona", což znamená křeslo a "Frau" což je příjmení zakladatele. Jakou kolekci značka představila na italském design weeku?

Kožený ikonický nábytek pro milovníky klasiky

U značky Poltrona Frau naleznete klasický kožený nábytek, který se hodí do každého interiéru. Dávají si záležet na výběru kvalitního materiálu, který vydrží. Všechny produkty jsou testovány v laboratoři, díky čemuž si můžete být jistí naprostým pohodlím. Klasický moderní nábytek si oblíbíte, zvláště pokud netoužíte po ničem extravagantním, ale naopak upřednostňujete jednoduchý minimalismus. Všechen nábytek z kolekce je vyroben z kvalitních látek, na jejichž výběru si značka dává opravdu záležet,

Poltrona Frau ve spolupráci s GamFratesi představila první kolekci na velethu v Miláně

Pro designéry GamFratesi bylo jedinečnou šancí spolupracovat s nábytkovým gigantem Poltrona Frau a díky tomu vznikla unikátní kolekce, která se představila na milánském design weeku. K vidění tak bylo mnoho závěsných lamp, designové osvětlení, luxusní stolky, kožená křesílka a další zajímavý nábytek. Krásně zpracované jsou i ložnice, které jsou jednoduché, kvalitní a moderní. 

Prodej secesní vily, Praha východ - 609m
Prodej secesní vily, Praha východ - 609m, Okolí Prahy
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Poltrona Frau
STOPKA Klimentská 48, 110 00 Petrská čtvrť, Česko
+420 221 851 045