Top hledané
Výsledky (0)
Propojení starověkých řeckých mýtů s moderním uměním. Je to možné? Ano!

Nezaměnitelná estetika Versace – unikátní židle Pop Medusa v záři barev

Redakční tým
22. března 2019
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Pop Medusa Versace Home Collection 2019

Versace Home Collection 2019

Luxusní dům Versace záměrně, a je tím i pověstný, využívá rozpoznatelné symboly a nápady ze své módní linie a přenáší je do své nejnovější kolekce Home. Speciální novou kolekci či instalaci budete moci shlédnout ve dnech 10. až 14. dubna v Milaně na prestižní přehlídce designového umění „Salone Del Mobile“. Nová kolekce v sobě pojímá eklektismus ve stylu Versace společně s nádechem minulosti. Rozhodně přinese do vašeho interiéru či exteriéru svěží vítr.

Pop Medusa
Mesedia
Židle Pop Medusa

Důkazem je židle pestrobarevného ladění.

Na výběr máte ze dvou unikátních židlí. Žlutou evokující plátky citronu, nebo růžovou připomínající svěží malinový sorbet. Záleží na vás, po čem sáhnete a kam až jste schopni zajít. Židle je vhodná do vnitřních i venkovních prostor. Může vám vkusně posloužit také jako originálně pojatý konferenční stolek.

Je speciálně vyrobena z odolného polyethylenu, dobře si poradí s povětrnostními vlivy, nebojí se ani sněhu či silného krupobití. Zároveň je až luxusně vizuálně působivá. Je to váš šálek kávy?

Prodej exkluzivní vily, Praha 4 - Kunratice
Prodej exkluzivní vily, Praha 4 - Kunratice, Praha 4

Pop Medusa jako prezentace sochařského umění

Klíčovým prvkem židle je samotný sochařský motiv Medusy, který odkazuje na starou mytologii. Medusa byla jediná smrtelná z trojice Gorgon, obludných dcer boha Forkýna a jeho manželky Kéty.

Již dříve si dům Versace ve své kolekci pro domov pohrával s tématikou mytologie. Také luxusní židle Mesedia je symbolická, moderně tvarovaná, obsahující ikonické ztvárnění Medusy. Byla vytvořena v pěti barvách.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Versace Home
Versace Home Division Via Borgospesso 15/a 20121 Milano
Tel. +39 02 00620850