Top hledané
Výsledky (0)
Až do 25. února 2018 je otevřena pohádková luxusní výstava „Tři oříšky pro Popelku“ na autentickém místě, kde se kultovní film z roku 1973 natáčel. Byl to váš sen stát se Popelkou či princem? Sny se plní na zámku Moritzburg.

Tři oříšky pro Popelku na zámku Moritzburg. Výstava trvá do 25.2.2018

Mgr. Jana Höger
16. ledna 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Uprostřed rozsáhlého parkového a rybničního komplexu vznikl barokní klenot v okrové a bílé barvě, jehož nádhera a luxus se půvabně zrcadlí v uměle založených rybnících. Překrásné místo, jako stvořené pro natočení slavné pohádky.

Letošní novinka a bonus v podobě Pavla Trávníčka

Pro mnoho velkých i malých princezen a pohádkových princů je návštěva zámku Moritzburg zimním rituálem. Budete obohaceni o zajímavé informace z natáčení filmu, nevyjdete z údivu z původních kostýmů a budete si moci vyzkoušet plesové šaty z nejznámější bálové taneční scény. V pátek 26. ledna 2018 mohou nejen princezny na zámku Moritzburg pohádkového prince spatřit naživo. Pavel Trávníček navštíví moritzburský zámek osobně.

Výstava o Popelce se již koná po sedmé. Letošní novinkou je nově koncipovaná závěrečná komnata, která je věnována romantické lásce. Novinkou na barokním zámku je letos rovněž znovu otevřený Kamenný sál (Steinsaal) se sbírkou loveckých trofejí.

Pronájem mezonetu Josefov 2+kk, Praha
Pronájem mezonetu Josefov 2+kk, Praha, Praha 1

"Tváře umouněné od popela, ale kominík to není. Klobouk s peřím, luk a kamizola, ale myslivec to není. Šaty s vlečkou, stříbrem vyšívané, ale princezna to není, jasný pane."

Navíc je možné shlédnout film na autentickém místě v zámeckém kině. Bude promítán také v originálním českém znění a to 3. února 2018 v 15 hodin. Staňte se troufalou pohádkovou princeznou a podmaňte si princovo srdce. Letos se vše odehrává ve znamení luxusní romantiky.

Krásná historie luxusního barokního klenotu v Drážďanech

Nádherný vodní zámek v Sasku nese jméno po vévodovi Mořici Saském, který zde v roce 1542 nechal vybudovat lovecké sídlo. Od roku 1723 za vlády kurfiřta Augusta Silného zde proběhla skvostná přestavba zámku pod vedením Matthäuse Daniela Pöppelmanna, známého architekta drážďanského Zwingeru. Vytvořil tak vhodné prostředí pro své rušné slavnosti. 

Online předprodej vstupenek na luxusní výstavu: www.popelka-moritzburg.cz

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Zámek Moritzburg
Zámek Moritzburg, Drážďany
+49 (0) 35207 873-18