Top hledané
Výsledky (0)
Současná hvězda popové scény Camila Cabello zazářila na pódiu festivalu Isle of Wight. Zazpívala v luxusní zlaté košili z kolekce AW 18/19 českého návrháře Jiřího Kalfaře.

Popová hvězda Camila Cabello zazářila v modelu Jiřího Kalfaře

Eva Ledecká
26. června 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

O Jiřím Kalfařovi je známo, že sklízí mnohem větší úspěchy v zahraničí než v tuzemsku. Obléká nejednu slavnou modelku a jeho kolekce každým rokem oslňují světové fashion weeky. V únoru exceloval se svou kolekcí AW 18/19 „Návrat královny“ v Londýně, kde jeho módní přehlídku zahájila špičková ukrajinská modelka Alina Baikova a uzavřela ji ostřílená topmodelka českého původu Pavlína Pořízková. Krásná zlatá blůza, která byla k vidění na Camile Cabello je právě z této úžasné kolekce. Luxusní modely si nic nezadaly s jeho předešlou kolekcí „Save the Bea“, která byla také naprosto uchvacující!

Jeho originální, nápaditou, luxusní a vysoce ženskou módu milují hvězdy, jako je Karolina Kurkova, Louisa Johnson nebo Chrissy Teigen. Nyní k nim přibyla další zahraniční celebrita – Camila Cabello.

Kubánská kráska dobývá svou hudbou svět

Narodila se v Havaně (1997), pobývala v Mexiku, žije na Floridě. Její hudební talent je nepopiratelný. Úžasný hlas a charismatický vzhled z ní učinili jednu z největších popových zpěvaček současné doby, a to je jí teprve 21 let!

Začala v soutěži The X Factor v Severní Karolíně a během této hudební soutěže se spojila s dalšími dívkami, které společně založily kapelu Fifth Harmony. V roce 2016 Camila skupinu opustila a vrhla se na sólovou dráhu.

Její nejznámější písní je Havana, kterou vydala společně s rapperem Young Thug. A právě i tato píseň zazněla na britském hudebním festivalu Isle of Wight, na kterém vystoupila v luxusním modelu – úzkých černých džínách s vysokým pasem a zlatou košilí od Jiřího Kalfaře! A my říkáme BRAVO úžasnému návrháři i talentované zpěvačce!

Luxusní vila 5+kk na pronájem, Praha západ
Luxusní vila 5+kk na pronájem, Praha západ, Okolí Prahy
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Včelí móda od Jiřího Kalfaře: Tuhle módní show musíte vidět!
Zobrazit článek
Jiří Kalfař uvedl v Londýně luxusní kolekci AW 18/19 s krásnou Pavlínou Pořízkovou a Alinou Baikovou!
Zobrazit článek