Top hledané
Výsledky (0)

Poslední lednový víkend v St. Moritz opět patří koňskému pólu

Eva Ledecká
07. ledna 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

St. Moritz je luxusní horské středisko, které je kromě jiného proslulé turnaji v zimním koňském pólu. Ty se zde konají každoročně již od roku 1985. Ani rok 2018 nebude žádnou výjimkou: od 26. do 28. ledna se stane slavný švýcarský St. Moritz centrem Světového poháru v zimním pólu.   

Zimní pólo zažilo svou premiéru na zamrzlém jezeře St. Moritz v roce 1985, kdy se týmy z různých koutů světa utkaly v boji o Cartier Throphy. Tento turnaj je jediným turnajem na sněhu, který se koná na vysoké úrovni.

Úžasné zimní místo rozhodně stojí za návštěvu!

3 dny v roce tak závodníci i návštěvníci mohou zažít unikátní atmosféru obklopenou úžasnou scenérií se zasněženými horami v údolí Engadin. Společenská akce konaná na zamrzlém jezeře nemá nikde obdoby. Prestižní události také odpovídá luxusní ubytování v prvotřídních hotelech střediska St. Moritz. Jedním z těch nejluxusnějších je proslulý Badrutt's Palace, který nabízí nádherné výhledy na jezero i panorama hor.

Luxusní byt na prodej na Praha 9 - 45m
Luxusní byt na prodej na Praha 9 - 45m, Praha 9

O tom, že Světový pohár představuje záležitost na vysoké úrovni, vás mohou přesvědčit také sponzoři, které jsou z řad luxusních značek. Je to Cartier, Maserati i výše zmíněný luxusní hotel Badrutt's Palace a další.

Samozřejmostí jsou také doprovodné akce, VIP stan a party konané po celém luxusním středisku. Poslední víkend v lednu je zkrátka jiný než ostatní a každopádně napsosto výjimečný!

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Snow Polo World Cup St. Moritz
Evviva Polo St. Moritz AG Via dal Mulin 4, CH-7500 St. Moritz Switzerland
+41(0)79 953 51 31