Top hledané
Výsledky (0)
70letý hitmaker Elton John jde do „koncertního důchodu". Po více než 50 letech koncertování vyrazí na své poslední turné, které odstartuje na podzim tohoto roku. Jeho součástí bude také luxusní koncert v pražské O2 areně.

Poslední turné Eltona Johna: lístky jsou již v prodeji!

Eva Ledecká
08. února 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Elton John

Na koncert, který v Praze proběhne 7. 5. 2019, se již 7. února 2018 začaly prodávat vstupenky. Očekává se velký zájem, neboť hudebník slibuje velkolepou luxusní show a zahraje své nejlepší hity. Má v plánu navštívit všechny kontinenty a poděkovat tak svým fanouškům, kterých si za svou kariéru po celém světě získal opravdu požehnaně.  

Elton John
Elton John
Elton John

Důvodem pro jeho rozhodnutí je změna priorit, jak uvedl sám Elton John.

„Mám manžela, mám děti a rodinu. Chci se věnovat jim.“

V současné době patří mezi nejúspěšnější sólové umělce v historii popu. Jeho luxusní hity jsou známé po celém světě. Mezi ty nejznámější patří Rocket Man, Your Song, Daniel, Candle in Wind, nebo Can You Feel the Love Tonight, který zazněl v animovaném filmu Lví král a byl oceněn Oscarem.

Prodej rodinného domu, Praha 6 – 296m2
Prodej rodinného domu, Praha 6 – 296m2, Praha 6

Elton John pochází z Londýna, kde se v roce 1947 narodil do hudebně založené rodiny. Malý Elton začal hrát na piano už ve svých 3 letech a od 16 let si hraním začal vydělávat. Hudba ho doprovází celý jeho život. Rozhodně tedy s koncem jeho koncertování nepřichází konec jeho luxusní kreativní tvorby.

„Na své poslední turné mám v úmyslu přinést spoustu vášně a kreativity, které po desetiletí baví mé fanoušky. Moc se na něj těším a ukončím jím tak kapitolu svého koncertování. Potřebuji se více věnovat výchově svých dětí.“

Pokud máte rádi hudbu Eltona Johna, neměli byste si nechat ujít jeho poslední luxusní koncertní show. A pospěšte si s rozhodováním, Elton John nemá problém s rychlým vyprodáním O2 areny!

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze