Top hledané
Výsledky (0)
Prada představuje luxusní neonovou kampaň připomínající osmdesátá léta.

Neonový SEN podle Prady vás dostane svým nápadem, ale i barvami

Dominika Žejdl
20. září 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty

V poslední době jsou v módě luxusní módní kampaně, které v sobě skrývají nějaký příběh, působí na nás a snaží se nám něco říct. Jinak tomu není ani u kampaně luxusního módního domu Prada. Ten představil kampaň, která perfektně zobrazuje luxusní oblečení a doplňky v neonovém prostředí uprostřed temné tmy. 

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Dominika Žejdl
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Dominika Žejdl

Kampaň inspirovaná vizuálním jazykem města

Představte si luxusní město Las Vegas plné světel a neonů. A přesně tady si své místo našla kampaň Prada. Surrealistický odraz Las Vegas včetně červených sametových závěsů, třpytivých světel, billboardů, kabrioleů a modelek oblečených do výrazných a nepřehlédnutelných kousků. Prostě neonový sen, který vás vtáhne dovnitř. 

V prostředí perfektně vynikají luxusní kolekce Prada

Do zachyceného osvětleného prostředí se perfektně hodí i kousky z kolekce Prada FW18/19. Neodolatelné a originální boty na jedinečném jehlovém podpatku, silonky a ponožky s logem Prada, neonové kabelky nebo oblečení s různým vzorem či květinovými aplikacemi. Nejexkluzivnějším kouskem jsou boty na platformě s plamenem, který vás rozpálí a dodají každému outifu pořádnou dávku extravagance. Každý kousek je ale svým způsobem zajímavý, protože rozzáří tmavé podzimní a zimní dny, kterým dodá barvy a život. 

Rodinný dům s unikátní zahradou, Praha východ
Rodinný dům s unikátní zahradou, Praha východ, Praha 9

Netradiční kampaň s psycho hudbou

U videa kampaně budete mít možná zvláštní sci-fi pocit s psycho podtónem, který mu dodává zvolená hudba. Z klipu je cítit tajemno a vy napjatě sledujete děj. Krásně oblečená žena v modelech Prada se dostává do hlediště, odkud sleduje tančící showgirls a je uchvácena jejich pohybem a třpytivým oblečením. Během toho je brán detail na ni samotnou, na její perfektní make-up, sluneční brýle a samozřejmě luxusní oblečení. 

Dominika Žejdl

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Já říkám NE!

Las Vegas v podání módního domu Prada a Miuccia Prada, coby hlavní šéfka všeho. I přes to, že jde o dámu v letech, stále umí šokovat. Bohužel z mého pohledu je značka Prada poslední léta trochu mimo. Pochopitelně nemluvím o velkých večerních róbách, které ještě neztratili svoji tvář…

Tak tedy, jste v Las Vegas a chcete si zahrát kostky a nebo prostě zajít někam na pořádnou party. Co si vezmete na sebe? Stříbrné ponožky s a boty na klínku plné růžového ohně? Proboha, jen to ne! Nebo snad totální oversize kostkovaný komplet, ve kterém si budete připadat jako ta nejposlednější uklízečka z dob socialistických brigád? Opětovně říkám NE!

Pokud zde jde pouze o jakýsi umělecký dojem, budiž. Ale jinak je to čiré peklo na zemi a opravdu nevidím (a snad ani nechci vidět) vhodnou příležitost, kam tento “neonový sen” vytáhnout.

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze