Top hledané
Výsledky (0)
Tyto rozkošné luxusní Pradamalia produkty nejsou jen obyčejnými klíčenkami, ale sedmi drobnými stvořeními přinášející radost a úsměv na rtech. Drobnost, která potěší! Věřte nám, podlehnete jim.

Pradamalia: Objevte novou rodinu tajemných postaviček Prady

Mgr. Jana Höger
02. prosince 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta čtení

Luxusní miniatury, které se chystají „ovládnout svět“

Prada už několikrát dokázala, že se nestaví odmítavě k drobným miniaturních věcem, zpravidla nepředvídatelným ikonickým klíčenkám. Tentokrát se nová rodina luxusních tvorů podobá nejlepším společníkům lidí, zvířatům. 

Ve znamení sedmičky

Partu tvoří postavičky Disco a Fidlle, pes Socks, dvojice opic Otto a Toto, Scuba vypadající jako chobotnice a Spot vyhlížející jako kočka. Vykazují nadpřirozené síly mají a ostré výrazy. Měli bychom se jich bát? To ani náhodou!

Nová série je z části biologická a technologická. Jeden díl biologický, jeden technologický díl, všechny části Prada. Každá bytost obsahuje prominentní Prada kódy včetně kovových knoflíků, ombre tónů, leštěného dřeva, vytištěných rtů a ikonické kůže Saffiano zakončené trojúhelníkovým srdcem Prada. Zkrátka luxus jak se na takovou značku sluší a patří.

Prodej luxusního domu, Praha - západ - 414 m2
Prodej luxusního domu, Praha - západ - 414 m2, Okolí Prahy

Jak vznikl ojedinělý název Pradamalia

Pradamalia je pojmenovaná podle spojení slov "Prada" a "Animalia". Představuje kolekci šperků, drobných kožených výrobků a samozřejmě doplňků. 

Roztomilé „bytosti“ si můžete právě teď zakoupit v obchodních domech Prada, nebo objednat na jejich webových stránkách. Nabízí se v podobě luxusních klíčenek, náušnicových sad a náhrdelníkových kousků v různých velikostech a materiálech. Každý z nich je dodáván ve specializovaném balíčku, který nabízí rozsáhlé informace o jedinečné anatomii, vlastnostech a chování každého jednotlivce a poznámku o jejich původu.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze