Top hledané
Výsledky (0)
Česká Preciosa na Monaco Yacht Show vystavila své luxusní svítidlo a vyrobila unikátní křišťálové trofeje!

Preciosa na Monaco Yacht Show: svítidlo Pearl Wave a křišťálové trofeje

Mgr. Jana Höger
27. září 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Představujeme vám designový skvost, luxusní interaktivní svítidlo Pearl Wave, které je složeno z více než 700 ručně vyrobených opálových koulí zavěšených na pozlacených kovových tyčích. Jeho premiéru můžete zažít na Monaco Yacht Show, která trvá do 29.9. 2018.

„Preciosa se snaží vytvářet osvětlení, které má určitý přesah. Jsme proto velmi rádi, že můžeme návštěvníkům Monaco Yacht Show představit svítidlo Pearl Wave,“ říká umělecký ředitel společnosti Michael Vasku.

Křišťálové trofeje pro vítěze

A nejsou to jen svítidla. Preciosa se stala také výrobcem luxusních křišťálových trofejí, které byly rozdány na Monaco Yacht Show během slavnostního galavečera. Co bylo Danielovi Szöllösimu, designérovi, který stojí za návrhem, inspirací? Zčeřená voda, kterou za sebou zanechává plující jachta. 

V rámci programu Maritime prezentuje Preciosa na Monaco Yacht Show další luxusní svítidla, která odpovídají náročným technologickým požadavkům pro to, aby mohla být použita na palubách lodí a jachet.

Prodej luxusního mezonetu 4 + 1, Praha
Prodej luxusního mezonetu 4 + 1, Praha, Praha 5

Minulost a přítomnost

Rok 1724 je významný mezník společnosti Preciosa. Od tohoto data začaly vznikat unikátní svítidla a instalace pro veřejné i soukromé prostory včetně jachet a výletních lodí.

V roce 2017 se v samém srdci Prahy začala psát další kapitola bohaté historie výroby českého křišťálu, Preciosa zde otevřela svůj Flagship Store.

Letošní rok znamená pro společnost Preciosa již čtvrtou účast na legendární výstavě Monaco Yacht Show.

Preciosa spolupracovala s předními designéry i se společností jako je například Disney

Firma Preciosa měla tu čest spolupracovat s designéry, jakými jsou Winch Design, Sinot Exclusive Yacht Design, Architettura d’Interni, H2 Yacht Design a společnostmi Lurssen Werft, Benetti, Amels, Rossinavi, Feadship a další. Osvětlení Presciosa Lighting je součástí řady jachet, luxusním příkladem je Disney Cruise Line se svými loděmi Disney Dream, Disney Fantasy a Disney Magic či Norwegian Cruise Line a Royal Caribbean International.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Preciosa
Rytířská 29 110 00 Praha 1
+420 739 520 220