Top hledané
Výsledky (0)
Y&T Luxury Property je synonymum úspěchu, luxusu a profesionálně odvedené práce. Realitní kancelář nabízí prodej a pronájem luxusních nemovitostí v těch nejlepších pražských lokalitách.

Unikátní video: jaký je tým Y&T Luxury Property

Eva Ledecká
31. října 2016
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Tým Y&T Luxury Property Prague Czech Republic

Y&T Luxury Property tvoří tým dam, které sdílí stejné hodnoty.

„Nebojíme se přijímat nové výzvy a svým klientům nabízíme to nejlepší na trhu.“

Hlavní poslání: spokojenost zákazníků, kterým průměrnost nestačí

„Poskytujeme exkluzivní nemovitosti v dokonalém moderním designu a s profesionálním přístupem. Jsme realitní kancelář nové generace, která pružně reaguje na situaci na trhu a nabízí ty nejlepší služby v oblasti realit.“

Úspěšné projekty Y&T Luxury Property

Y&T Luxury Property se zajímá o bytový design a vytváří vlastní designové projekty. Developerský projekt Art Rezidence u Divadla získal v roce 2013 první cenu veřejnosti v soutěži Realitní projekt roku a článek o něm se dostal na stránky New York Times.

O dva roky později to bylo centrum Prahy, konkrétně bytový projekt Candy Flat v Paláci Dlouhá. Byt v luxusním růžovém designu s překrásným výhledem na Pražský hrad představuje byt štěstí a lásky, a proto také část z jeho prodeje putuje na charitativní účely. Konkrétně na projekt Pink Crocodile, mateřskou školu pro postižené děti.

Byt na prodej Praha 5 - 130m
Byt na prodej Praha 5 - 130m, Praha 5

Realitní kancelář s individuálním přístupem

Y&T Luxury Property, jejíž tým tvoří výhradně ženy, je na trhu od roku 2010 a svým zákazníkům poskytuje inovativní, kreativní a individuální profesionální přístup. Naše makléřky na doporučení jsou tou jedinou a nejlepší volbou, kterou můžete udělat.

„Věříme, že každá nemovitost, kterou nejen rekonstruujeme, ale také zařazujeme do našeho prodejního portfolia, má svůj příběh. My jsme zde, abychom vám tento příběh představily."

Hledáte luxusní byty? Praha 1 je vaše vysněné místo pro život? Realitní kancelář Y&T Luxury Property Prague Czech Republic je zde pro vás a nabídne vám nejen luxusní bydlení, ale také služby v té nejvyšší kvalitě. 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze

Y&T Luxury Property

Y&T Luxury Property
Y&T Luxury Property Prague Czech Republic s.r.o. Myslíkova 245/3, 110 00 Prague 1, Czech Republic
+420 224 282 506