Top hledané
Výsledky (0)
Dokonalost a luxus byl vykreslen do pevných obrysů v podobě unikátního designu vozu Rolls-Royce Ghost.

Představujeme vám Rolls-Royce Ghost. Unikátní vůz, bez kompromisů

Mgr. Jana Höger
14. prosince 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Na jednu stranu oslavuje jednoduchost, na stranu druhou je vyladěn do nejmenšího detailu. Na první pohled nezaměnitelný exteriér vozu je doplněn elegancí kabiny automobilu. Připravte se na notnou dávku nadčasového luxusu, i pořádnou nálož moderních prvků.

Neobyčejný vůz, za kterým stojí dokonalá propracovanost

Rolls-Royce si při vývoji vozu kladl zdánlivě velice těžký úkol. Elementární minimalismus propojit s nadčasovou elegancí a čistotou. Povedlo se. Nový design přední masky dodává vozu výraz a zaměření, přičemž stavba automobilu Ghost zůstala věrná značce Rolls-Royce, která je nezaměnitelná.

Vše máte pod kontrolou

V dnešní době se klade velký důraz na dynamičnost i praktičnost, šetřící čas. V tomto případě vám dotykový ovladač se Spirit of Ecstasy umožňuje přístup k navigaci, na internet či k oblíbené hudbě a můžete díky němu napsat třeba dopis, aniž byste odpoutali pozornost od jízdy.

Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m
Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m, Praha 1

Vzrušující interiér sršící exkluzivitou

Chladní nezůstanete při pohledu na moderní prvky a ručně prošívané čalounění, které dodá celému interiéru kontrast a lesk. Plnými doušky si můžete užívat pocitu luxusu v podobě koberečků z ovčí vlny, kašmírového nebo koženého obložení stropu.

Jaké „motorové srdce“ bije pod kapotou?

Luxusní vůz pohání motor V12 s dvojitým přeplňováním o obsahu 6,6 litru, precizně zkonstruovaný tak, aby poskytoval čiré potěšení z jízdy bez jakékoli námahy. Řízení je nyní mnohem intuitivnější a technologie inteligentnější, než kdy předtím. Díky technologii Aided Transmission, která využívá GPS navigační systém pro skenování silnice, vůz vyhodnotí správný převodový stupeň na osmistupňové převodovce a vy jen bezproblémově dodáte „energii“ změnou rychlosti.

Věřte nám, jakmile usednete do tohoto luxusního vozu, dostaví se doposud nepoznané potěšení z jízdy!

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Rolls-Royce Motor Cars Prague
Pařížská 30, 110 00 Staré Město, Praha Česká republika
226 889 089