Top hledané
Výsledky (0)
Filmový festival v Cannes je nabitý luxusními filmy. Sink or Swim (Le Grand Bain) je jedním z nich. Těšit se můžete na komedii o mužích středních let, kteří své sebevědomí získají v plaveckém bazénu.

Premiéra v Cannes: komedie Sink or Swim s hvězdným obsazením!

Eva Ledecká
14. května 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Gilles Lellouche, Virginie Efira

Luxusní francouzsko-belgická komedie o skupině rozčarovaných mužů, kteří najdou zdravé sebevědomí v synchronizovaném plaveckém týmu. Režisérem filmu je herec Gilles Lellouche a čeká vás luxusní žánr comedy-drama.

Ve filmu Sink or Swim si zahrají herecké hvězdy, jako je Mathieu Amalric, Guillaume Canet, Jean-Hugues Anglade nebo Belgičan Benoit Poelvoorde. Napsali ho Lellouche, Ahmed Hamidi a Julien Lambroschini. Filmový tým přivítal o víkendu červený koberec na prestižním festivalu v Cannes.

Na jaký příběh se můžete těšit?

Když si Bertrand, jedna z hlavních postav, všimne ve veřejném bazénu upozornění, že se hledají noví členové do mužského amatérského synchronizovaného plaveckého týmu, zapíše se. Jeho následovníci jsou muži ve věku 30-50 let, jejichž sebevědomí značně utrpělo.

Pronájem luxusního bytu 5+1, Praha 1 Petrská
Pronájem luxusního bytu 5+1, Praha 1 Petrská, Praha 1

Neúspěšný rocker z dodávky i podnikatel před krachem

Laurent (Guillaume Cenet) je manažer továrny, kterého jeho zloba přivedla ke krachu manželství. Neúspěšný rocker Simon (Jean-Hugues Anglade) žije ve své dodávce a zároveň svém nahrávacím studiu a stále sní o tom, že se stane budoucím Robertem Plantem. Potom tu máme Marcuse (Benoit Poelvoorde), jehož podnik s bazény a spa se nachází na pokraji bankrotu a údržbáře bazénu, přátelského muže chovajícího se jako malé dítě.

O velkou dávku humoru se postará také přistěhovalec Avanish (Balasingham Thamilchevlan) z jižní Asie, jehož znalost francouzštiny je minimální a Basile (Alban Ivanov), který ho chápe i přes nedostatek společného jazyka.

Vypadá to, že se máme na opravdu co těšit, co říkáte?

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Festival Cannes
Festival de Cannes 3, rue Amélie 750 07, Paris-France
+33 (0) 1 53 59 61 00