Top hledané
Výsledky (0)
V posledních týdnech nebylo sledovanější dvojice a události. Svatba prince Harryho a americké herečky Meghan Markle se probírala napříč celým světem a právě před malou chvílí si zamilovaná dvojice řekla své ANO. Samotný obřad pak odhalil jeden z největších otazníků. Šaty jakého návrháře nevěsta oblékla?

Píše se nový pohádkový příběh: Princ Harry a Meghan Markle si řekli ANO!

Martina Šmalclová
19. května 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Meghan Markle a princ Harry

Kapli ozdobily tisíce květin ze zahrad a parku Windsor

Luxusní královská svatba se odehrála v kapli Sv. Jiřího na hradě Windsor a dvojici sezdal reverend David Conner. Květinovou výzdobu si vzala na starosti květinová designérka Philippa Craddock, která čerpala ze sezónních květin a především ze zahrad a parku The Crown Estate a Windsor Great Park. Použity byly větve buku, břízy a habru, bílé růže, pivoňky a náprstníky.

Záhada odhalena! Meghan Markle oblékla šaty britské návrhářky Clare Waight Keller

Šaty americké herečky se staly jedním z nejdiskutovanějších témat. O jejich detaily se s veřejností nepodělila až do posledního dne, přičemž spekulanti nejčastěji hovořili o luxusní anglické značce Ralph & Russo. Při příjezdu do Windsoru byla tato otázka konečně zodpovězena. Meghan Markle oblékla sněhové bílé hladké a velmi jednoduché šaty s 7/8 rukávy a dlouhou vlečkou, jež navrhla britská návrhářka Clare Waight Keller. Ta se v loňském roce stala kreativní ředitelkou domu Givenchy. Něžný look nevěsty dále zdobil dlouhý závoj a třpytivá čelenka.

Nevěstu k oltáři odvedl princ Charles

V tom, kdo povede Meghan k oltáři, nebylo krátce před svatbou ještě úplně jasno. Logickou variantou byl nevěstin otec, jak hlásají tradice. Toho však před událostí postihly zdravotní problémy, díky kterým se královské svatby zúčastnit nemohl. Ve hře tak byla maminka nevěsty Doria Ragland, což ale zrovna dvakrát nekorespondovalo s královskými pravidly, a že už jich pár svým vztahem porušil několik! Tím, kdo měl nakonec tu čest, odvést krásnou nevěstu k oltáři, se stal princ Charles.

Prodej secesní vily, Praha východ - 609m
Prodej secesní vily, Praha východ - 609m, Okolí Prahy

Mezi pozvanými nechyběli Goerge Clooney s manželkou, Beckhamovi, Elton John, tenisová legenda Serena Williams ale i zástupkyně Česka!

Obřadu se zúčastnila 600 hostů, s nimiž má dvojice osobní vztah. Nechyběla mezi například česká dietoložka anglických hvězd Gabriela Peacock, jež se stará o životosprávu prince Harryho a některých dalších členů rodiny, George Clooney s manželkou, Victoria a David Beckhamovi, další bývalá členka skupiny Spice Girls Emma Bunton, tenisová legenda Serena Williams, zpěváci James Blunt a Elton John, populární moderátorka Oprah Winfrey, herec Idris Elba nebo bratr zesnulé princezny Diany, strýc Earl Spencer.  

Po obřadu odjel pár na projížďku královským kočárem

Po luxusním obřadu odjel ženich s nevěstou na projížďku do centra Londýna ve svatebním kočáru. Tenhle náročný, avšak mimořádný den, ale ještě není u konce! Ženicha, nevěstu a některé pozvané čeká slavnostní oběd v St Goerge's Hall pořádaný královnou Alžbětou a také večerní recepce ve Frogmore House pořádaná princem Charlesem.

Život napsal pohádku o americké herečce, do níž se zamiluje mladý princ…

Bude mít tahle pohádka šťastný konec? To se nechme překvapit, knihu přeci také nečtete od poslední stránky. Novému páru přejeme hodně lásky a spokojenosti do života! 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze