Top hledané
Výsledky (0)
Prvotřídní luxusní jachta britských stavitelů je první jachtou s nejmodernějším audio systémem Naim. Navíc je plná designových inovací.

Jachtě Princess S78 udává tón plavby nejmodernější audio systém Naim

Redakční tým
15. února 2019
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Princess S78 definuje kategorii Princess Yachts Sportbridge, tedy je zhotovena hlavně pro ty, kteří dávají přednost luxusu a zábavě. Je dlouhá 78 metrů a dokáže plout rychlostí 39 uzlů. Mezi nejdůležitější prvky celé jachty patří společenský kokpit s exkluzivním modulárním sezením, společně s uspořádáním kuchyně.

Díky posuvným dveřím umístěným do boku se kokpit a salon promění na jednu obrovskou krytou plochu určenou k zábavě!

Luxusní zvukový systém Naim souzní s lodí 

Neobvyklou zajímavostí, která činí jachtu opravdu výjimečnou, je její zabudovaný audio systém propojený s celou lodí. Přináší bohatý zvuk a možnost ovládat ozvučení z jakéhokoliv místa v lodi. Čtyřmístný systém Uniti Atom značky Naim je standardně umístěn v kokpitu, v salonu, na palubě a v hlavní kabině. Pomocí mobilní aplikace Naim může být zvuk ovládán zároveň ve všech čtyřech jmenovaných oblastech, aniž by se nějak výrazně překrýval. Pokud byste si chtěli dopřát ještě lepší upgrade, je možné si pořídit speciální „balíček“, který zahrnuje až osmimístný audio systém s názvem Uniti Star.

Prodej historické vily na Kampě, Praha 1
Prodej historické vily na Kampě, Praha 1, Praha 1

Na této jachtě oceníte řadu překrásných akcentů, jako je panelové obložení Macassar Ebony, měkký šikmý geometrický nábytek, mosazné povrchy nebo velká okna. Pod palubou jsou připraveny 4 kajuty pro 8 hostů. V zadní části se nachází pokoj pro další hosty nebo 2-3 člennou posádku.

Odpočinek na dosah ruky

Jachta je chytře koncipovaná. Z hydraulické plavecké plošiny se dostanete do světa odpočinku. Na dokonalých luxusních lehátcích vyhlížejících jako skvostné sedačky raz dva skončíte s knihou v ruce.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Princess Yachts Limited
Newport Street, Plymouth, Devon, PL1 3QG, United Kingdom
+44 (0)1752 203 888