Hlavní stránka Nové články

V rámci filmového festivalu letos slavnostně otevřela luxusní lahev Moët & Chandon herečka Jitka Schneiderová. Připíjelo se na charitativní akci, které se zúčastnilo spousta slavných: Jitka Čvančarová, Matěj Ruppert, Iva Pazderková, Hana Vagnerová, Lenka Krobotová, Aňa Geislerová, Iva Kubelková, Jana Plodková nebo Nikol Švantnerová.

Každoročně v rámci festivalu luxusní značka vína podporuje charitativní projekty. Tentokrát oslovila Jitku Schneiderovou, aby se stala jejich tváří a zahájila přípitek každoročně pořádané charitativní akce „Přípitek pro dobrou věc”. 

„Mám velkou radost, že letos byla vybrána moje srdcová o.p.s. Hledáme rodiče, která podporuje a napomáhá pěstounské péči u nás," řekla herečka a dodala:

"Více jak 8000 dětí je právě teď v ústavní péči. A každé dítě má přeci právo vyrůstat v rodině, když ze závažných důvodů nemůže být v té své biologické."

Na akci byl přítomen i prezident festivalu Jiří Bartoška, který si s Jitkou připil jako první.

Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad
Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad, Praha 2

„Přípitek na dobrou věc“ je tradičním rituálem a filantropickou iniciativou, kterou na MFF KV přináší legenda mezi šampaňskými. Za každou slavnou osobnost, která se zúčastní a připije na zdraví a slávu karlovarskému festivalu, přispěje Moët & Chandon finanční částkou dané organizaci.

Luxus, který pomáhá

Vy, co si po vzoru slavných herců, vychutnáte na zahrádce Grandhotelu Pupp šampaňské Moët Impérial, přispějete také. Zakoupení elegantní lahvičky Moët Mini (20 cl) přinese pro Hledáme rodiče počet korun odpovídající ročníku MFF KV, tedy 54 Kč.

„S neziskovou organizací Hledáme rodiče spolupracuji od jejího vzniku. Vím, jak dobře a účinně pomáhají pěstounským rodinám a podporují téma pěstounské péče u nás. Obdivuji odvahu a oddanost rodičů, pěstounů, jak s láskou pečují o děti, které ze závažných důvodů nemohou vyrůstat ve své původní rodině. Jsou to lidé, kteří si zaslouží naši podporu a obdiv,” říká patronka Jitka Schneiderová.

Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (12)

View photo gallery

O autorovi

Jana Fikotová působila jako redaktorka časopisu Story a reportérka Aktuálně.cz. Před odchodem na mateřskou dovolenou byla šéfredaktorkou magazínu OK!. Nyní je externí spolupracovnicí iDNES.cz a TV Prima.
Jana Fikotová