Top hledané
Výsledky (0)
Za luxusem do Číny.

Tiffany & Co. slaví 180 let na trhu výstavou: Podívejte se, které celebrity přišly slavit!

Martina Šmalclová
16. října 2019
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Brie Larson

182 let na výsluní

Těžko věřit, že přední klenotnický dům Tiffany & Co., je na trhu už takřka 200 let! Svou historii začal psát v roce 1837 a nyní, o 182 let později, zahájil unikátní světovou výstavu Vision and Virtuosity v Šanghaji, která je pojata jako putování historií a klíčovými momenty značky.

Zásnuby a Snídani u Tiffanyho

Vision and Virtuosity je dosud největší výstavou Tiffany a je rozdělena do šesti kapitol. Ty mimo jiné zrcadlí její četná historická prvenství, jako je například představení prvního zásnubního prstenu Tiffany Setting. Výstava také odhaluje kulturní dopad a revoluční přístup k designu této průkopnické značky nebo připomíná ikonický filmový snímek Snídaně u Tiffanyho.

Otevřít v galerii (7)
Zdroj: Tiffany & Co.
Prodej secesní vily, Praha východ - 609m
Prodej secesní vily, Praha východ - 609m, Okolí Prahy
Otevřít v galerii (7)
Zdroj: Tiffany & Co.
Otevřít v galerii (7)
Zdroj: Tiffany & Co.

Brie Larson: Kráska v rudé

Zahájení výstavy si nenechala ujít ani oscarová herečka Brie Larson, která si slavnou sošku odnesla v roce 2016 za drama Room. Americká herečka do Číny dorazila v božských pouzdrových šatech značky Rasario. Ty doplnila o jak jinak než o šperky Tiffany & Co. Konkrétně vynesla náhrdelník s unikátním žluto-zeleným diamantem o velikosti 5ct a s více než 19ct bílými diamanty.

Otevřít v galerii (7)
Brie Larson
Brie LarsonZdroj: Tiffany & Co.
Otevřít v galerii (7)
Brie Larson a Gong Li
Brie Larson a Gong LiZdroj: Tiffany & Co.

Ta, co zastavila čas

Zahájení výstavy se zúčastnila také čínská herečka Gong Li, které bychom jejich 53 let nehádali ani z rychlíku! Ta vynesla elegantní černou a její zápěstí zdobil zářivý náramek Tiffany & Co. s více než 86ct diamantů.

Otevřít v galerii (7)
Gong Li
Gong LiZdroj: Tiffany & Co.

Po slavnostním otevření následovala luxusní party na střeše. Co si budeme povídat, pro mnohé je Šanghaj tak trochu z ruky, a tak se tahle party musela obejít bez dalších mega hvězd typu Brie Larson a spokojit se hlavně s místními osobnostmi.

Výtěžek poputuje na charitativní účely

Unikátní a nepřehlédnutelná výstava plná luxusních klenotů bude k vidění do 10. listopadu a výtěžek z prodaných vstupenek bude věnován neziskové organizaci Fosun Foundation a jejím charitativním programům.

Zdroj: net-a-porter.com
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Tiffany & Co
Fifth Avenue and 57th Street New York, NY 10022
+212 755 8000