Top hledané
Výsledky (0)
Spekulace o románku herce s Lady Gaga už jsou minulostí! Doma má jinou krásku.

Koupil Bradley Cooper nový luxusní dům pro Gigi Hadid? Zamilovaný je jako nikdy předtím

Denisa Zajíčková
28. února 2024
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Najde v romantickém sídle konečně lásku?

Sotva odtajnil hollywoodský herec Bradley Cooper svůj vztah se světoznámou modelkou Gigi Hadid, už skupuje nemovitosti. A zdá se, že s jasným účelem. Nejen, že potřebují hrdličky dostatek soukromí, kde je nebudou otravovat všudypřítomní novináři, také chce své krásce zřejmě dokázat, že s ním se špatně rozhodně mít nebude. 

Už u vjezdu poznáte, že jde o výjimečnou nemovitost
V domě je dostatek prostoru
Z kuchyně je krásný výhled
Dům je velmi světlý

Své realitní portfolio rozšířil herec tentokrát do Pensylvánie, kde se nachází farma matky Gigi Hadid. Že by to byla náhoda? To zřejmě jen sotva. Sídlo je na první pohled symbolem romantiky - však jeho historie sahá až do roku 1704!

Prodej luxusní vily, Praha 6 - Nebušice – 312
Prodej luxusní vily, Praha 6 - Nebušice – 312, Praha 6

Cooper je odvážný

Pokud milujete Jane Austen, je načase přesvědčit Bradleyho Coopera, aby si vás nastěhoval domů alespoň jako podnájemníka - tento dům je totiž přímo vytržený z jejích románů. Koupil ho v New Hope za 6,5 milionu dolarů, což je v přepočtu necelých 152 milionů korun. Na Penslyvánii nepadla zřejmě volba jen kvůli krásné Gigi. Herec se tu také narodil. 

V luxusním domě se nachází sedm ložnic a k tomu šest koupelen. Nechybí ani penzion, bazén a rybník. A kdyby byl rybník málo, na pozemku je také soukromé jezero o rozloze 20 akrů. Pozemek tak poskytuje dokonalé soukromí a dává příležitost k nerušeným procházkám při západu slunce. Má také dostatek prostoru, kde posedět s přáteli nebo ugrilovat něco dobrého. Otázkou je, zda ho Bradley bude luxusní nemovitost zařizovat sám, pozve si odborníky nebo snad nechá volnou ruku své milované Gigi. Proslýchá se, že jsou natolik zamilovaní, že herec po krátké době dokonce uvažuje o svatbě! Zda je to však pravda, na to si budeme muset ještě chvíli počkat. Mnoha fanynkám by tím jistě zlomil srdce.

Cooper vyrostl asi hodinu odtud, ve Philadelphii, takže nákup je o něco méně… zvláštní. Ale přesto — docela tah, na tak čerstvý vztah! Osudových žen měl přitom hned několik, s žádnou mu to ale zatím nepřineslo štěstí, po kterém už dlouho touží. Randil například s: 

  • herečkou Jennifer Esposito (2006-2007),
  • herečkou Renée Zellweger (2009-2011),
  • zpěvačkou Jennifer Lopez (2011),
  • herečkou Zoe Saldana (2011-2013),
  • modelkou Suki Waterhouse (2013-2015).

​​Po natočení filmu Zrodila se hvězda byl spojován s Lady Gaga, ani jeden z nich však milostný vztah nepotvrdil. Jejich vášeň sice nešlo přehlédnout, zda se jí ale někdy zcela poddali, to je otázkou. Jisté je, že existuje mnoho žen, které by za schůzku s Bradley daly cokoliv! Tentokrát však mají znovu smůlu. Jeho srdce získala krásná modelka Gigi Hadid.

Otevřít v galerii (2)
Dříve se spekulovalo o románku s Lady Gaga
Dříve se spekulovalo o románku s Lady GagaZdroj: Profimedia

Kdo je Gigi Hadid?

Známá americká modelka a mediální osobnost Gigi Hadid je fenoménem současnosti. Narodila se 23. dubna 1995 v Los Angeles v Kalifornii. Stala se jednou z nejuznávanějších a nejúspěšnějších modelek v odvětví módy. Spolupracovala na mnoha známých módních přehlídkách a kampaních, a je jednou z nejžádanějších.

Kromě toho je známá také svou prací s mnoha značkami a návrháři, jako jsou Tommy Hilfiger, Victoria's Secret, Versace a další. Je bez pochyby, že má vedle sebe Bradley dokonalou krásku.

Otevřít v galerii (2)
Gigi Hadid je jednou z nejkrásnějších žen světa. Bradley si uměl vybrat!
Gigi Hadid je jednou z nejkrásnějších žen světa. Bradley si uměl vybrat!Zdroj: Profimedia

Proč žít v Penslyvánii?

Pensylvánie skrývá bohatou historii a je domovem mnoha historických památek a zajímavostí, jako je Independence Hall v největším městě Filadelfie, kde byla podepsána Deklarace nezávislosti nebo Gettysburg, místo slavné občanské války. Najdete tu však také slavný Pittsburg, Harrisburg či spoustu dalších. Stát nabízí krásnou přírodu a venkovské oblasti, včetně horských oblastí v Appalačském pohoří a národních parků, jako je například národní historický park Valley Forge.

Najdete zde také několik významných univerzit a vysokých škol, včetně University of Pennsylvania, Carnegie Mellon University, Pennsylvania State University a další, což ze zdejšího města dělá dlouhodobě atraktivní destinaci pro studenty a akademiky. Má rozmanitou ekonomiku a je domovem mnoha společností průmyslových odvětví, včetně technologie, zdravotnictví, výroby a energetiky.

Hollywoodská hvězda zamířila do New Hope

Domovem Bradleyho Coopera se nově stalo město New Hope, které se datuje až do 18. století! Není divu, že tu herec našel tak romantický dům, který dýchá historií z každého koutu. Leží na břehu řeky Delaware a návštěvníci zde mohou obdivovat stavby z období koloniální Ameriky. Město je domovem mnoha umělců a uměleckých galerií, které nabízejí široký výběr uměleckých děl, od tradičních až po moderní. Každoročně se zde také koná mnoho uměleckých a hudebních festivalů. Díky své poloze u řeky Delaware a nedaleko od přírodních rezervací a parků má New Hope mnoho možností pro outdoorové aktivity, jako jsou turistika, cyklistika, rybaření a plavání.

Několik zajímavých míst v okolí zahrnuje Washington Crossing Historic Park, kde George Washington přešel řeku Delaware během americké revoluce, a mnoho dalších historických památek.

Zdroj: redakce, pagesix.com, nypost.com, dailymail.co.uk

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze