Top hledané
Výsledky (0)
Hovězí stěna, umění ve foyer, ale i zrcadlová jídelna - pro tři děti nejspíš málo

Karolína Kurková prodává svůj newyorský loft za 108 milionů korun

Kateřina Ostrejšová
22. září 2021
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Karolína Kurková

Česko-americká supermodelka Karolína Kurková je připravena rozloučit se svým dlouholetým loftem Tribeca. Bývalá tvář - "andílek" Victoria´s Secret si byt pořídila pořídila v roce 2005 za necelých 50 milionů korun. Za tu dobu ho ale modelka značně zrekonstruovala a nyní své sídlo na ulici 92 Laight Street prodává za více než dvojnásobek ceny – 108 milionů korun. Výhled na řeku Hudson, Manhattan za rohem i nekonečná sprcha - pojďte s námi nahlédnout dovnitř! 

Pro tři děti už je to malé  

Karolína Kurková nedávno přivítala s manželem Archiem Drurym své třetí dítě. Rodina se tak nejspíš rozhodla, že byt o rozloze 191 metrů čtverečních je už malý. Supermodelka teď tráví většinu času v Miami, kde vlastní dům na Fisher Islandu. 

Otevřít v galerii (8)
Foyer plné umění
Foyer plné uměníZdroj: Profimedia

Podle zápisu sdíleného makléři Compass Ruthie a Ethan Assouline vede do bytu velké foyer, které jako by vyzývalo k výstavě umění. Součástí je i stěna z hovězí kůže, která je jednou z hlavních klenotů newyorského bytu.  

Otevřít v galerii (8)
Karolína Kurková v Cannes
Karolína Kurková v CannesZdroj: Profimedia

Celobílá kuchyň na míru  

Elegantní celobílá kuchyň je vybavena skříněmi na míru a spotřebiči Miele a Gaggenau, stejně tak snídaňovým barem u zdi s posezením. Panel z matného skla odděluje kuchyň od otevřeného obývacího a jídelního prostoru. Černobílá kombinace nikdy neomrzí, je nadčasová. 

Otevřít v galerii (8)
Bílá kuchyň na míru
Bílá kuchyň na míru Zdroj: Profimedia

Koho by napadlo dát si do jídelny čtyři obrovská zrcadla... Jedná se o velmi výrazný prvek, který ale vzhledem k extravagantním doplňkům u Kurkových doma funguje. Rustikální prvky jako je masivní stůl, konferenční stolek, ale i kožešiny na židlích dodávají lehce venkovský nádech. Všimněte si detailů, jako jsou například tři lustry - každý lehce jiný, dohromady ale perfektně ladí. 

Otevřít v galerii (8)
Zrcadla v jídelně jsou neobvyklá
Zrcadla v jídelně jsou neobvyklá Zdroj: Profimedia

Za dřevěnou stěnou se ukrývá obrovská šatna  

Hlavní ložnice disponuje opravdu velkým, čalouněným čelem postele, jenž zabírá téměř celou šířku zdi. Pokoj má svůj vlastní balkon a okna orientovaná na východ.

Jestli si říkáte, stejně jako my, co se asi ukrývá za dřevěnou stěnou, tak koupelna to není. Jedná se o velkou soukromou šatnu.

Že by se Kurková inspirovala Carrie Bradshaw?  

Otevřít v galerii (8)
Hlavní ložnice se soukromou šatnou
Hlavní ložnice se soukromou šatnou Zdroj: Profimedia

Z ložnice je přístup do pracovny, která sloužila před rekonstrukcí jako pokoj pro hosty. A právě pracovna je jednou z nejvíc minimalistických místností v bytě. To především kvůli velkým vestavěným skříním, které pojmou opravdu hodně! Hovězí koberec nesmí chybět.  

Otevřít v galerii (8)
Hovězí koberec v pracovně
Hovězí koberec v pracovněZdroj: Profimedia

Tady má někdo rád bílou  

No dobře, bereme to zpět! Pokud se bavíme o minimalismu, zapomněli bychom na koupelnu, kde jen tak nějakou barvu nenajdeme. Bílá, čistá, jednoduchá. Velmi zajímavý prvek je určitě propojení vany s policí pod zrcadlem. Součástí koupelny je i prostorný sprchový kout, který má na délku téměř tři metry. Tam už by si člověk mohl dát ráno i snídani.  

Otevřít v galerii (8)
Koupelna je velmi jednoduchá
Koupelna je velmi jednoduchá Zdroj: Profimedia

Ideální lokalita  

Laight street se nachází na Dolním Manhattanu, kde je spoustu významných míst. Finanční středisko Wall Street, namísto původních budov World Trade Center byl vybudován mrakodrap One World Trande Center. A například do Central Parku je to pouhá hodinka chůze. Karolína byla opravdu v centru dění.  

Bydlela tu i Meryl Streep  

Otevřít v galerii (8)
Karolína Kurková s manželem
Karolína Kurková s manželem Zdroj: Profimedia

Kurková není jedinou slavnou tváří, která v posledních letech opouští budovu Tribeca. V lednu loňského roku prodala svůj River Loft například Meryl Streep za 342 milionů korun. V roce 2017 zase Gwyneth Paltrow svůj penthouse.  

Tak na koho čeká tenhle byt nyní? A koho byste si v něm dokázali představit vy?

Prodej nebytového prostoru, Praha Vršovice –
Prodej nebytového prostoru, Praha Vršovice –, Praha 10
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze