Top hledané
Výsledky (0)
Připraveni k nástupu do letadla? S novou luxusní kolekcí Karla Lagerfelda Fly with Karl budete cestovat stylově!

Proleťte se s Karlem Lagerfeldem!

Ivana Růžičková
29. března 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Luxusní cestování s Karlem

Netradiční posádka

Nová jarní kolekce na rok 2017 je tady! Samotný Karl Lagerfeld jako kapitán soukromého tryskáče vás zve na luxusní let s naprosto výjimečnou posádkou - perskou kočkou Choupette!

Luxusní létání

Luxusní kolekce představuje klíčové prvky, které každý náročný cestovatel potřebuje pro let ve velkém stylu. Balení zavazadel je nyní snadné díky šikovným prostorným přihrádkám, zatímco design překvapuje zábavnou grafikou v podání pilota Karla a letušky Choupette v kokpitu letounu. Barevná paleta zahrnuje především bílé, černé a šedé odstíny v kontrastu s jemnou růžovou, červenou a typicky leteckou královskou modří.

Luxusní bydlení u řeky 112m
Luxusní bydlení u řeky 112m, Praha 8

Elegantní letuška Choupette

Ptáte se proč zrovna perská kočka je tváří této kolekce? Choupette je domácí mazlíček Karla Lagerfelda, kterou v roce 2011 dostal jako dárek od francouzského modela Baptista Giabiconi. Od té doby ho tato kočičí kráska provází nejen na módních přehlídkách, fashion týdnech, ale dokonce vlastní svůj účet na Twitteru a stala se inspirací mnoha módních kolekcí značky Chanel.

Letecké prvky

Kolekce Fly with Karl obsahuje nejen nápaditá zavazadla, kabelky, peněženky, klíčenky nebo obaly na cestovní pasy, ale i několik ready-to-wear kousků jako jsou džíny nebo trika s potisky. Všechny tyto stylové doplňky jsou velmi praktické, což je při cestování absolutní nutnost. Oblečení jako topy a kalhoty jsou pohodlné, avšak velmi nápadité, díky zajímavým luxusním potiskům či nášivkám s tématikou z letectví.

Vyberte si vaše nejoblíbenější kousky, připoutejte se a připravte se ke startu!

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Karl Lagerfeld
145-147 Regent Street London W1B 4JB United Kingdom
+044 2074398454