Top hledané
Výsledky (0)
Říká se, že první máj je lásky čas. Pojďte si proto připomenout, kteří slavní kdysi dávno tvořili pár...

První máj, lásky čas: Které hvězdy kdysi dávno randily a už by vás to ani nenapadlo

Tereza Brožová
02. května 2024
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Tom Cruise a Penélope Cruz

Říká se, že první máj je lásky čas. Pojďte si proto připomenout, kteří slavní kdysi dávno tvořili pár. Je dost možné, že si nad těmito kombinacemi budete ťukat na čelo nebo otevřete ústa v údivu. Do koho byste neřekli, že před lety tvořil pár?

Tom Cruise a Penélope Cruz

Zatímco v současné době je herec Tom Cruise opět single, kdysi dávno randil s charismatickou herečkou Penélope Cruz. Poprvé se pár potkal na natáčení společného snímku s názvem Vanilkové nebe v roce 2000. To byl ovšem Cruise ještě stále ženatý s herečkou Nicole Kidman. Vzájemná blízkost Cruise a Cruz ovšem novinářům neunikla a oficiální verzi o tom, že si ti dva spolu začali randit až po skončení natáčení snímku a poté, co Cruise v únoru roku 2001 podal žádost o rozvod, většina fanoušků moc nevěří. Až v červenci roku 2001 herecká dvojice oznámila veřejnosti, že společně tvoří pár, to už byl rozvod mezi Cruisem a Nicole Kidman v procesu. Láska ovšem hollywoodským hvězdám dlouho nevydržela, z údajných důvodů nedostatku času jeden na druhého a přílišného pracovního nasazení po pouhých třech letech v roce 2004 dvojice oznámila, že se rozchází. I přes to, že si oba dva chránili soukromí, ani jeden z nich nepotvrdil, že by za koncem jejich vztahu měl být někdo jiný.

Salma Hayek a Edward Norton

Herečka Salma Hayek se v roce 1999 zamilovala do svého hereckého kolegy Edwarda Nortona. O jejich vztahu se toho dodnes moc neví, protože si umělci svůj vztah chránili jako ostříž. Pro jistotu se společně mockrát neukázali ani na veřejnosti. A nebýt snímku Frida, ve kterém si dvojice společně v roce 2002 zahrála, nejspíš by je někteří vedle sebe ani nezaznamenali. Přesto, že svůj vztah tento hollywoodský pár pečlivě střežil, před krachem ho nakonec nezachránil. Po společně strávených čtyřech letech se Salma Hayek a Edward Norton v roce 2003 rozešli.

Prodej luxusní vily 7+kk, Praha východ - 370m2
Prodej luxusní vily 7+kk, Praha východ - 370m2, Okolí Prahy

Sandra Bullock a Ryan Gosling

Na první pohled poněkud nesourodá dvojice tvořená o šestnáct let starší Sandrou Bullock a Ryanem Goslingem se dala dohromady jak jinak než při práci. Během práce na thrilleru Vzorec pro vraždu se do sebe Sandra s mladším Ryanem, který tou dobou se svou hereckou kariérou teprve začínal, zakoukali. Jenže jejich láska narazila na tvrdé překážky. Lidé rýpali do jejich velkého věkového rozdílu, často je pronásledovali novináři a vypadalo to, jako kdyby se proti jejich lásce spiknul celý svět.

Sandra Bullock raději všem veřejně říkala, že je mezi ní a Goslingem pouhé přátelství, aby nemusela čelit zlým jazykům kritiků. Pro mladého herce však byl jejich vztah velice vážný, netajil se tím, že mezi nimi byl nejen románek, ale že Sandru považoval za svůj ideál a nikdy na ni nezapomene. Po dvou letech se hvězdný pár rozpadl nadobro. V současné době je herec spokojeně ženatý s o sedm let starší herečkou Evou Mendes a mají spolu dvě děti. Slabost pro starší ženy mu zjevně zůstala jen s tím rozdílem, že si do své lásky už nenechá nikým mluvit.

Richard Gere a Cindy Crawford

Mezi hercem Richardem Gerem a o 16 let mladší modelkou Cindy Crawford to pořádně jiskřilo. Po bouřlivém románku se ti dva tajně vzali v prosinci roku 1991 v Las Vegas stranou od novinářů a veřejnosti. I přes prvotní vášeň ovšem tohle manželství zkrachovalo. Jen o tři roky později, v roce 1994 se ti dva po třech letech manželství rozešli, v červenci roku 1994 fanouškům oznámili rozchod a v roce 1995 se oficiálně rozvedli.

Bradley Cooper a Renée Zellweger

Asi jen málo kdo by tipoval, že hvězda filmu Zrodila se hvězda Bradley Cooper a představitelka potrhlé Bridget Jonesové Renée Zellweger kdy byly spolu. Ale je tomu skutečně tak. Herci se dali dohromady v roce 2010 na natáčení snímku Případ číslo 39. Bradley přitom veřejně nezastíral své okouzlení a Renée často vyznával své city nejen soukromě, ale i při rozhovorech. Jenže, jak se později ukázalo, zase tak horké to nejspíš mezi nimi nebylo. Bradley Cooper totiž dával jasnou přednost své práci a kariéře, což Renée nedokázala překousnout. A i když se toho o soukromí této hvězdné dvojice dodnes moc neví, šušká se, že právě to bylo nakonec příčinou jejich rozchodu, ke kterému mělo dojít zhruba po dvou letech. Protože se ovšem pár novinářům s ničím moc nesvěřoval, neví se přesně ani to.

Cameron Diaz a Jared Leto

Slavná herečka Cameron Diaz se s hercem a zpěvákem Jaredem Leto dala dohromady v roce 1999. Podle zdrojů z blízkého okolí známé blondýnky se k ní ovšem známý hudebník tenkrát nechoval moc hezky. Podle všeho jí záviděl úspěch a sám se soustředil především na svou kapelu 30 Seconds to Mars a hvězdu Charlieho andílků často přehlížel. Ničemu nepomohly ani zásnuby a dvojice se i přes plánování svatby a společné budoucnosti nakonec v roce 2003 po čtyřech letech randění definitivně rozešla.

Zdroje: denik.cz, extra.cz, expresfm.cz, zena.aktualne.cz

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze