Top hledané
Výsledky (0)
Autorka Třeštíková jako módní chameleon zazářila v temném outfitu.

Radka Třeštíková ve Varech překvapila absolutním kontrastem. Loni odhalené břicho, letos zahalená až ke krku

Barbora Štöklová
01. července 2023
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Radka Třeštíková

Radka Třeštíková překvapila všechny přítomné ve Varech, když jako svůj letošní outfit zvolila temnou zahalenou róbu, která vyzdvihovala autorčin smysl pro eleganci a módu. Pojďme si ale zrekapitulovat její “faux pas” z loňského roku a připomenout si, že odhalovat břicho na červeném koberci se zkrátka nehodí. 

Populární česká spisovatelka, která nedávno vydala svou další knihu “Kde jsi, když nejsi” na červeném koberci ve Varech opět překvapila a ukázala, že její styl je plný kontrastů. Třeštíková zvolila nečekaně elegantní zahalený model, který jí nesmírně slušel. Její módní výběr byl plný vznešenosti a mystérie. Oproti loňskému odhalenému modelu, kde ukázala více než měla, se její přístup k této události radikálně změnil. Spisovatelka se představila v outfitu, který zvýraznil její přirozenou krásu a vytvořil dojem jemné a tajemné osobnosti. Minulý rok autorka šokovala modelem, který se na se na slavnostní příležitost rozhodně nehodil. Dlouhá zelená sukně, doplněná růžovou kabelkou a bílým topem nebyla ta správná volba. 

Otevřít v galerii (3)
Outfit z roku 2022
Outfit z roku 2022 Zdroj: Profimedia

„Bohužel je vidět, že si outfit navrhla sama. Krásné břicho se hodí ukazovat ve fitku nebo na pláži, bohužel ne na společenském večeru,”

okomentovala stylistka Lenka Zelenohorská tento módní přešlap pro LP-Life.

 

Autorce vyšla v pořadí osmá kniha

“Kde jsi, když nejsi” je příběh o svobodě, závislosti, zbabělosti a statečnosti. O poslušnosti, laskavosti i lhostejnosti. O nejlepších a nejhorších rozhodnutích. O naději a beznaději. O zraňování a zraňování se. Život Radky Třeštíkové se radikálně změnil potom, co ohlásila rozvod se svým bývalým manželem fotografem Tomášem Třeštíkem. Spisovatelka má ze vztahu dvě děti a pomocí svých knih a příběhů sdílí se čtenáři své interní pocity a nabízí tak náhled do svého života prostřednictvím fiktivních postav. Její nejúspěšnější román je bezesporu “Bábovky”, který nabízí pohled na několik životů, které jsou společně propletené. Kniha se dočkala i filmového zpracování, kde hlavní roli dostala Jana Plodková nebo Táňa Pauhofová. 

Otevřít v galerii (3)
Spisovatelka překvapila svou elegancí
Spisovatelka překvapila svou elegancíZdroj: Hermina Press

Autorka plná kontrastů

Spisovatelka Radka Třeštíková nejen oslňuje svými literárními díly, ale také ukazuje, že móda může být dalším kreativním projevem a prostředkem vyjádření svého já. Její módní styl je plný kontrastů, od extrémů až po eleganci, a vždy přináší do světa módy něco originálního a nevšedního.

 

Otevřít v galerii (3)
Spisovatelka překvapila svou elegancí
Spisovatelka překvapila svou elegancíZdroj: Hermina Press

 

ZDROJ: Reflex.cz, Novinky.cz, Profimedia.cz, autorské dílo

 

Prodej luxusního mezonetu 4 + 1, Praha
Prodej luxusního mezonetu 4 + 1, Praha, Praha 5
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze