Top hledané
Výsledky (0)
Rakouské Alpy jsou jednou z dalších evropských zimních destinací, kam můžete vyrazit za luxusním lyžováním. Kitzbühel představuje špičkový resort, kde budete mít o zábavu rozhodně postaráno. A to nejen díky Světovému poháru ve sjezdovém lyžování nebo turnaji v koňském pólu.

Rakouský Kitzbühel: luxusní zimní dovolená

Eva Ledecká
17. ledna 2017
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty

Luxus zimního Kitzbühel

Kitzbühel má pověst jednoho z nejluxusnějších resortů v Rakousku. Všudypřítomné butiky, luxusní restaurace v dlážděných ulicích středověkého města, kde se můžete projet koňskými povozy, nejsou však jediná místa, kde můžete trávit své volné dny.

Sjezdovky, běžecké tratě i snowboarding

Před několika lety zde byla postavena nejdražší lanovka na světě 3S, která propojuje lyžařské areály Hahnenkamm, Pengelstein a Jochberg a Resterhöhe. Najdete zde 120 km běžeckých tratí a skvělé podmínky pro snowboarding v rámci 2 místních snowparků, které patří mezi ty nejlepší v Alpách.

Tato rakouská oblast se v lednu stane dějištěm dvou sportovních akcí.

Koňské pólo na sněhu

Od 12. do 15. ledna se v Reithu u Kitzbühelu bude konat největší světový turnaj v koňském pólu na sněhu. Tento závod vyniká jezdeckým uměním závodníků a celkovou luxusní atmosférou tohoto jedinečného sportu. Jako tradičně bude tuto akci doprovázet bohatý program v Kitzbühelu.

Luxusní byt Praha 6 - 85m
Luxusní byt Praha 6 - 85m, Praha 6

Závody ve sjezdu Hahnenkamm Rennen

20. - 22. ledna 2017 bude místo hostit tradiční závody Světového poháru ve sjezdovém lyžování mužů Hahnenkamm Rennen. Sejdou se zde nejlepší světoví lyžaři, kteří se zúčastní této nejdůležitější lyžařské akci a společenské události. Pojede se již legendární sjezd na jedné z nejobtížnějších a nejpozoruhodnějších tratí světa: Streif.

Luxusní ubytování: Weiss Spa

Horská chata Weiss spa je vzdálena kousek od centra a 500 metrů od hlavního vleku, kam vás na požádání může zavést řidič. Weiss spa ve svých luxusních 5 patrech nabízí ubytování pro 14 osob. Přináší svým návštěvníkům spoustu místa na relaxaci a bazén dlouhý 15 metrů. V horské chatě se míchá tradiční rakouský design moderními prvky tak, aby zaručoval příjemnou atmosféru v luxusním alpském stylu.

Po celodenním lyžování vám Kitzbuhel nabídne spoustu zábavy. Najdete zde krytý bazén s tobogánem v místní Aqua aréně nebo si můžete zahrát curling. Město nabízí velké množství vináren a luxusních restaurací a pokud budete mít dost lyžování, můžete se dokonce proletět luxusním balonem.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze