Ranní káva Starbucks doma ještě v županu? To se brzy stane realitou!

Nové produkty Starbucks pro přípravu luxusní kávy kdykoliv a kdekoliv
21. února 2019
 
Hlavní stránka Nové články

V Praze byl první Starbucks otevřen v roce 2008 a tak jako v jiných částech světa i u nás se těší velké popularitě. Také jste si kávu ze řetězců Starbucks zamilovali? Máme pro vás skvělou zprávu! Snad už brzy se i na českém trhu objeví nové produkty, díky kterým si budete moci její chuť vychutnat i doma.

Video

Mezi produkty nebudou chybět ani kapsle!

Minulý rok v srpnu se spojily společnosti Starbucks a Nestlé a nyní oznamují příchod prvních nových produktů, kterých bude celkem 24. Dost se na ně těšíme, protože kromě klasických kávových zrn, přichází také Starbucks kapsle, které byly vyvinuty tak, aby byly kompatibilní s Nesperesso a Nescafé Dolce Gusto kávovými přístroji. Skvělá zpráva, co říkáte?

A na co se můžete těšit?

Především na chuť, kterou znáte z kaváren s ikonickým zeleným logem mořské sirény. Jedná se o řadu podpisových mixů kávy Starbucks a výběr klasických nápojů, jako je Caramel Macchiato a Cappuccino. Takové luxusní ranní "starbucksovské cappuccino" doma ještě v županu, to zní vážně dobře!

Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Luxusní byt na prodej Praha - 320m, Praha 5

V Británii se už prodej rozjíždí, o českém trhu zatím informace nejsou

Ve Spojeném království a Irsku jdou už nyní nové produkty do prodeje. Vyrábí se v Tutbury, Derbyshire a mysleli tady také na recyklaci! Díky partnerství s CollectPlus mohou být růžové pytle, ve kterých se zboží bude dodávat při online nákupu, recyklovány po celém Spojeném království. Spotřebitelé je mohou vrátit na více než 7000 sběrných místech po celé zemi. Kdo ví, třeba bude něco podobného zavedeno i u nás!

Kdy si luxusní kávu Starbucks budeme moci připravovat v českých domácnostech?

"Zatím nemáme informace o uvedení produktů na český a slovenský trh," odpověděl tiskový mluvčí Nestlé, Robert Kičina.  

Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (3)

View photo gallery

O autorovi

Miluji cestování a poznávání jiných světů. Zajímá mě kultura, design, knihy. Ráda objevuji nové věci a ještě raději o nich píšu. Předchozí práce v reklamní agentuře mi dala široký rozhled, který teď uplatňuji ve svém psaní.
Eva Ledecká