Top hledané
Výsledky (0)
Nové produkty Starbucks pro přípravu luxusní kávy kdykoliv a kdekoliv

Ranní káva Starbucks doma ještě v županu? To se brzy stane realitou!

Eva Ledecká
21. února 2019
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

V Praze byl první Starbucks otevřen v roce 2008 a tak jako v jiných částech světa i u nás se těší velké popularitě. Také jste si kávu ze řetězců Starbucks zamilovali? Máme pro vás skvělou zprávu! Snad už brzy se i na českém trhu objeví nové produkty, díky kterým si budete moci její chuť vychutnat i doma.

Ikonické logo známé po celém světě
Cappuccino, které milujeme!
Starbucks kavárnu budete moci zažít i doma!

Mezi produkty nebudou chybět ani kapsle!

Minulý rok v srpnu se spojily společnosti Starbucks a Nestlé a nyní oznamují příchod prvních nových produktů, kterých bude celkem 24. Dost se na ně těšíme, protože kromě klasických kávových zrn, přichází také Starbucks kapsle, které byly vyvinuty tak, aby byly kompatibilní s Nesperesso a Nescafé Dolce Gusto kávovými přístroji. Skvělá zpráva, co říkáte?

A na co se můžete těšit?

Především na chuť, kterou znáte z kaváren s ikonickým zeleným logem mořské sirény. Jedná se o řadu podpisových mixů kávy Starbucks a výběr klasických nápojů, jako je Caramel Macchiato a Cappuccino. Takové luxusní ranní "starbucksovské cappuccino" doma ještě v županu, to zní vážně dobře!

Prodej luxusního mezonetu 4 + 1, Praha
Prodej luxusního mezonetu 4 + 1, Praha, Praha 5

V Británii se už prodej rozjíždí, o českém trhu zatím informace nejsou

Ve Spojeném království a Irsku jdou už nyní nové produkty do prodeje. Vyrábí se v Tutbury, Derbyshire a mysleli tady také na recyklaci! Díky partnerství s CollectPlus mohou být růžové pytle, ve kterých se zboží bude dodávat při online nákupu, recyklovány po celém Spojeném království. Spotřebitelé je mohou vrátit na více než 7000 sběrných místech po celé zemi. Kdo ví, třeba bude něco podobného zavedeno i u nás!

Kdy si luxusní kávu Starbucks budeme moci připravovat v českých domácnostech?

"Zatím nemáme informace o uvedení produktů na český a slovenský trh," odpověděl tiskový mluvčí Nestlé, Robert Kičina.  

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze