Top hledané
Výsledky (0)
Ranní ptáče dál doskáče, protože nikdy nespí

Ranní ptáče: Benzinová panika ovládla Británii. Zimní olympiáda bez diváků. Jennifer Garner opět randí.

Valentina Lebová
30. září 2021
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Jennifer Garner

Krásné čtvrteční ráno! I dnes pro vás máme spousty novinek

Den architektury

Festival, který začíná již tento pátek a jehož cílem je hlavně přiblížit lidem kvalitní architekturu, hostí na 300 akcí v 80 městech České a Slovenké republiky. Bohatý program nabízí především na víkend, kdy se účastnící budou moci podívat do jindy zcela nepřístupných budov, účastnit se procházek, ale i cyklovyjížděk, výletů vlakem nebo lodí s poutavým výkladem. 

Otevřít v galerii (5)
Den architektury
Den architekturyZdroj: tisková zpráva
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190, Praha 3

Astra ZeneCa pomáhá

Velká studie v USA ukázala, že vakcína proti Covid-19, Astra Zeneca, skutečně plní svůj účel. Především jako prevence symptomatických faktorů onemocnění dosáhla účinosti vyšší než 80%, a to zejména u lidí starších 65 let. Lidem tak svitla naděje, že doba koronavirové krize tak může být skutečně zažehnána. 

Otevřít v galerii (5)
Vakcína proti Covid-19
Vakcína proti Covid-19Zdroj: Freepik

Orbán chválil Babiše

Maďarský premiér Viktor Orbán se při své návštěvě v Ústí n./ Labem nechal slyšel, že jeho lidé by měli radost, kdyby měli za premiéra právě Andreje Babiše. Orbán tak sklidil potlesk publika, ve kterém seděli mimo jiné ministři Karel Havlíček či Lubomír Metnar. Hlavním tématem neformální debaty v Severočeském divadle byla migrace. 

Benzinová panika ovládla Británii

Britský premiér Boris Johnson prosazoval rychlý a nekompromisní brexit. A nyní se zdá, že má, co chtěl. Zemi totiž tak díky tomu chybí řidiči kamiónů a další levné pracovní síly. Zboží se tak nemá, jak dostat do ochodů a na čerpacích stanicích chybí benzin a nafta. Nejhorší situace je v Londýně a na jihovýchodě země. 

Otevřít v galerii (5)
Čerpací stanice hlásí nouzi
Čerpací stanice hlásí nouziZdroj: Freepik

Město Kiel zasáhlo tornádo

Severoněmecké Kiel bylo v noci zasaženo tornádem. Několik lidí bylo strženo do vody a následně převezeno do nemocnice. Stalo se tak v místním veslařeském klubu, nekteří byly udeřeni předměty, které létaly vzduchem. Zraněno bylo celkem 7 lidí, z toho 3 vážně.

"Na základě fotografií předpokládáme, že šlo o tornádo,"

řekl DPA MIchael Bauditz z německé meteorologické služby. 

Olympiáda v Pekingu bez zahraničních diváků

Tušené se stává skutečností. Zimní olympijské hry 2022 tak nebudou hostit žádné publikum. Mezinárodní olympijský výbor oznámil, že vstupenky se budou prodávat jen obyvatelům pevninské části Číny. Všichni zúčastnění navíc, jež nebudou očkovaní, se budou muset podrobit karanténě, a to v délce jednadvaceti dní po příjezdu do země. 

Otevřít v galerii (5)
Puk na ledě
Puk na leděZdroj: Freepik

Jennifer Garner znovu randí

Viděla byla na procházce po Manhattanu ruku v ruce s Johnem Millerem. Garner a Miller randí údajně již od roku 2018, kdy se společně účastnili představení muzikálu Dear Evan Hansen v Ahmanson Theatre v Los Angeles. Tehdy se však Garner vyjádřila, že jsou jen dobří přátelé. Garner byla vdaná za herce Bena Afflecka, se kterým má tři děti. 

Otevřít v galerii (5)
Jennifer Garner
Jennifer GarnerZdroj: Profimedia
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Tagy: