Top hledané
Výsledky (0)
Tyhle zprávy nám rozproudily krev v žilách.

Ranní ptáče: Biden oficiálně jmenován kandidátem na prezidenta, Akcie letí vzhůru, Wu-chan už koronavirus neřeší

Martina Šmalclová
19. srpna 2020
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Joe Biden

Přejeme vám krásnou středu! Které uplynulé události nenechaly magazín LP-Life chladným? Pojďte se společně s námi podívat na to, co hýbe světem! 

Joe Biden oficiálně jmenován americkým prezidentským kandidátem

Demokraté oficiálně jmenovali Joe Bidena jako svého kandidáta na prezidenta. Nominaci by měl formálně přijmout tento čtvrtek. Porazil tak více než dvacítku konkurentů, kteří také zatoužili po tom, nastěhovat se do Bílého domu. Jestli se mu podaří porazit i Donalda Trumpa odhalí listopadové volby.

Americký akciový trh se probouzí k životu: S&P 500 na nových maximech

Akciový index S&P 500, zahrnující akcie 500 největších na burze obchodovaných podniků v USA, se dočkal po extrémním propadu v důsledku koronovirové krize stabilního zotavení. Od svého minima z 23. března dosáhl nyní více než 50% zisku.

Malijský prezident Ibrahim Boubacar Keïta rezignoval

Aby se vyhnul jakémukoli krveprolití, rozhodl se malijský prezident Ibrahim Boubacar Keïta rezignovat. Současně rozpustil také vládu a parlament. Stalo se tak na základě uplynulých událostí, kdy vojáci při puči zatkli samotného prezidenta spolu s premiérem Boubou Cisse a dalšími vrcholnými úředníky.

„Pokud si dnes některé složky našich ozbrojených sil přejí, aby to skončilo jejich zásahem, mám opravdu na výběr?“

nechal se slyšet prezident z vojenské základny v Kati mimo hlavní město Bamako, kde byl dříve zadržen.

Z Wu-chanu: Nepoučitelní Číňané se sešli v přeplněném vodním parku

Vypadá to, že ve Wu-chanu už mají koronavirus takříkajíc na salámu! Město, ve kterém celosvětová pandemie odstartovala, uspořádalo festival elektronické hudby. A nemyslete si, na nějaká koronavirová opatření se tady rozhodně nehrálo! Vodní park Wuhan Maya Beach zaplavily tisíce lidí bez roušek a s nulovým odstupem. Zdá se, že strach z koronaviru už na druhé straně zeměkoule zcela vymizel...

Jaký otec, takový syn: Charlie Woods rozdrtil konkurenci na turnaji US Kids

Jablko nepadá daleko od stromu, alespoň tedy v případě profesionálního golfisty Tigera Woodse. Ten může být právem pyšný na svého syna Charlieho, který kráčí v jeho stopách a dělá to sakra dobře! Naposledy slavil úspěch na juniorském golfovém turnaji US Kids v Palm City na Floridě, kde suverénně rozdrtil konkurenci. Mladý talentovaný golfista zahrál tři údery pod par na devíti jamkovém hřišti.

Japonské město zakázalo „smart-walking“

Kolikrát se vám už stalo, že jste přecházeli ulici s obličejem přilepeným k telefonu a zapomněli jste se pořádně rozhlédnout? Vsadíme se, že minimálně jednou ano. Tohoto rizika si jsou dobře vědomi i v dalekém Japonsku a rozhodli se proto pro jednoduché a účinné řešení. Ve městě Yamato zkrátka smartphone za chůze používat nebudete! Kamenem úrazu ale může být skutečnost, že žádné sankce za porušení nařízení nehrozí. Japonci tak spoléhají na ukázněnost a disciplínu svých občanů. Můžeme se jen domnívat, jakou účinnost by mělo podobné opatření v Česku...

To je od nás dnes už vše. Přejeme vám, ať vám ten pracovní den rychle uteče. A pokud snad na vás doléhá krize, že je teprve středa a víkend v nedohledu, zkuste se ještě "hecnout" a pokračovat ve vašem úsilí. Jak řekl úspěšný jazzový zpěvák Frank Sinatra:

"Nejlepší pomstou je obrovský úspěch."

.... tak na něm pojďme společně pracovat! 

Luxusní byt po rekonstrukci Praha 1 - 69m
Luxusní byt po rekonstrukci Praha 1 - 69m, Praha 1
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze