Top hledané
Výsledky (0)
Ranní ptáče dál doskáče. Dnes určitě, vždyť je pátek.

Ranní ptáče: Coca Cola inspirovaná vesmírem. Bang & Olufsen s novými sluchátky. Nestárnoucí Cindy Crawford.

Valentina Lebová
18. února 2022
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty čtení
Cindy Crawford

Přejeme Vám krásné ráno! Je tu pátek a s ním i poslední porce aktualit hezky před víkendem.

Bang & Olufsen s novými sluchátky

Fiala na summitu EU

Premiér Petr Fiala (ODS) se v Bruselu zúčastnil svého prvního summitu EU. Lídři sedmadvacítky si na podnět Francie pozvali desítky hlav států a vlád afrických zemí a vztah obou kontinentů po ústupu pandemie byl hlavním tématem summitu.

"Byl to velice otevřený rozhovor, paní předsedkyně slíbila veškerou pomoc a součinnost při přípravě českého předsednictví,"

řekl stručně premiér po schůzce s předsedkyní Evropské komise Ursulou von der Leyen.

Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Luxusní byt na prodej Praha - 320m, Praha 5

Coca Cola inspirovaná vesmírem

Otevřít v galerii (2)
Coca Cola inspirovaná vesmírem
Coca Cola inspirovaná vesmíremZdroj: Se svolením Coca Coly

Aby Coca-Cola vnesla do své ikonické značky mladistvější energii, přichází stále s novými nápady. Jedním z nich je i Coca-Cola Starlight, která spatří světlo světa 21. února. Jedná se o novou limitovanou příchuť této legendární značky, která evokuje tajemství a zázraky vesmírného průzkumu.

Silný vítr zasáhl Česko

Česko celý čtvrtek trápil silný vítr a přinesl mnoho komplikací. Popadané stromy zastavily ve čtvrtek ráno provoz na několika tratích, neprůjezdné byly i některé silnice. Správa železnic zaznamenala 141 mimořádných událostí v dopravě.

Zemřel František Václav Lobkowicz

Zemřel první ostravsko-opavský biskup František Václav Lobkowicz. V 74 letech ve čtvrtek v Městské nemocnici Ostrava podlehl dlouhé nemoci, sdělil mluvčí Ostravsko-opavské diecéze Pavel Siuda. Biskup stál v čele diecéze od jejího založení v roce 1996.

Bang & Olufsen s novými sluchátky

Bang & Olufsen představují novou edici sluchátek Beoplay Portal. K dostání budou v černé antracitové, vesmírné šedé a námořnické modré. Sluchátka jsou kromě mobilního hraní plně kompatibilní s PC a konzolemi Playstation.

Miliarda korun v příspěvcích

Stát loni vydal na příspěvcích politickým stranám miliardu korun. Nejvíc, 290 milionů korun, získalo hnutí ANO bývalého premiéra Andreje Babiše. Občanští demokraté dostali 168 milionů. Vyplývá to z dat, která zveřejnilo ministerstvo financí.

Babiš se zastal Schillerové

K ostré výměně názorů došlo při debatě poslanců před mimořádnou schůzí sněmovny mezi bývalým premiérem Andrejem Babišem (ANO) a ministrem průmyslu Jozefem Síkelou (nestr. za STAN). Její součástí bylo i Babišovo hájení Schillerové, které ale sklidilo u mnoha přítomných členů dolní komory posměch.

Nestárnoucí Cindy Crawford

Otevřít v galerii (2)
Cindy Crawford
Cindy CrawfordZdroj: Profimedia

Americká modelka, herečka a podnikatelka Cindy Crawford oslaví 20. února své šestapadesáté narozeniny. Během 80. a 90. let patřila mezi nejoblíbenější supermodelky světa a její tvář byla na obálkách většiny prestižních časopisů.

To je od nás pro tento týden vše, užijte si víkend a myslete na to, že:

"Pokud je to podmíněné, není to láska.“

 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze