Top hledané
Výsledky (0)
Tyhle zprávy nám rozproudily krev v žilách!

Ranní ptáče: COVID má přes milion obětí. Z Vina Diesela je zpěvák. Miliardář Milton v problémech

Martina Šmalclová
29. září 2020
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Vin Diesel

Změny vládnou světu! Vin Diesel se rozhodl stát po padesátce zpěvákem, Taylor Swift přeskočila v žebříčku nejprodávanějších desek Whitney Houston, Číňané mění své nákupní chování a stejně tak propadly změnám některé evropské země - koronavirus totiž dál úřaduje! 

COVID má přes milion obětí. Zpřísňuje i benevolentní Nizozemsko

Otevřít v galerii (6)
Žena v roušce a mapa světa
Žena v roušce a mapa světaZdroj: Pixabay.com/mohamed_hassan

Počet obětí nemoci COVID-19 překonal hranici jednoho milionu. Státy napříč Evropou tak zavádějí řadu nových opatření. Zatímco v Česku se podle slov ministra zdravotnictví Romana Prymuly či premiéra Andreje Babiše vážně uvažuje nad nouzovým stavem, benevolentnější Nizozemsko se rozhodlo pro mírnější opatření. V zemi, kde nárůst nových denních případů atakoval tento týden hranici bezmála 3000, bylo některým obyvatelům vůbec poprvé doporučeno nosit masky do obchodů. Restaurace a bary budou muset být stejně jako v ČR otevřeny pouze do 22:00. Pro fanoušky sportovních akcí platí dočasná stopka a zelenou naopak dostávají lidé pro práci z domova. Nizozemsko se přitom až dosud do značné míry vyhýbalo přísným omezením. Nejvyšší počty případů jsou evidovány ve městech Amsterdam, Rotterdam a Haag. Nová opatření začínají platit dnes a skončit by měla nejdříve po třech týdnech.

 

Miliardář Trevor Milton čelí obvinění ze zneužívání a podvodu

Otevřít v galerii (6)
Trevor Milton v roce 2017
Trevor Milton v roce 2017Zdroj: Miljøstiftelsen ZERO / Creative Commons, CC BY 2.0, https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/

Americký miliardář, zakladatel a bývalý výkonný předseda automobilové společnosti Nikola Corporation zažívá krušné chvilky. Je to jen pár dnů, co rezignoval na svou pozici poté, co americká Komise pro cenné papíry a ministerstvo spravedlnosti začaly vyšetřovat jeho možnou účast na podvodu s cennými papíry. Nyní ale musí Milton čelit dalšímu obvinění a skandálu. Dvě ženy jej nařkly ze sexuálního obtěžování. Jednou z nich je Miltonova sestřenice Aubrey Ferrin Smithová, které mělo být v době útoku 15 let. Stejně tak druhé ženě, která v době události měla pro změnu pracovat jako asistentka v bezpečnostní společnosti, kterou provozoval v roce 2004. Slavný miliardář si nejspíš jen tak neoddychne…

Luxusní elektromobily dobývají čínský trh

Otevřít v galerii (6)
Automobil Porsche
Automobil PorscheZdroj: Instagram.com/porsche

Pandemie koronaviru změnila v Číně spotřebitelské návyky. Roste poptávka po značkách luxusních automobilů, jako je například Porsche.

„Covid-19 ovlivnil psychologii spotřebitelů, zvýšil popularitu soukromé dopravy a zároveň přiměl mnoho Číňanů k marnotratnosti,“

uvedl čínský generální ředitel CNBC Jens Puttfarcken. Dodal, že spotřebitelé nyní místo cestování utrácejí více za luxusní automobily.

Německá automobilka Porsche uvedla, že tržby v Číně vzrostly v roce 2019 o 8% na rekordní hodnotu více než 86 000 prodaných vozidel. Tak uvidíme, jak s rokem 2020 zamávají nově osvojené spotřebitelské návyky!

 

Aplikace, která dobývá Wall Street: Akcie v malíku

Otevřít v galerii (6)
Mobilní telefon s akciemi
Mobilní telefon s akciemiZdroj: Pixabay.com/sergeitokmakov

Mladý podnikatel Hadi Yousef přišel s aplikací, která začíná přitahovat pozornost i špiček z Wall Street. Vytvořil aplikaci nazvanou Earnings Calls, která shromažďuje a poskytuje nejnovější hovory o výdělcích více než 2 100 veřejně obchodovaných společností. Nejlepší na ní je, že se dá poslouchat stejně snadno jako podcasty. Aplikace má více než 10 000 aktivních uživatelů a nechybí mezi nimi například významný investor Josh Brown ze společnosti Ritholtz Wealth Management. A co vy, taky vyměníte ranní porci relaxační hudby za byznys přehled na dlani?!

 

Z Vina Diesela je zpěvák

Otevřít v galerii (6)
Vin Diesel
Vin DieselZdroj: Profimedia

Možná jste to nevěděli, ale Vin Diesel neválí jen před kamerou a za volantem rychlých vozů, ale ukrývá i zlato v hrdle. Nebo to si alespoň myslí on. Herec vydal za pomoci norského hudebního producenta Kyga svůj první song. Ten nese název Feel Like I Do. Ehm, nevíme jak vy, ale podle nás to tomu Vinovi přeci jen sekne o něco víc za volantem. Ševče, drž se svého kopyta…

 

Taylor Swift překonala Whitney Houston

Otevřít v galerii (6)
Taylor Swift
Taylor SwiftZdroj: Instagram.com/taylorswift

Slavit může v oblasti hudby i oblíbená folklórní zpěvačka Taylor Swift! Ta překonala historický rekord žebříčku nejprodávanějších hudebních desek a EP na území USA Billboard 200. Poté, co bylo po dobu 47 týdnů jedničkou, sesadila z trůnu i legendární Whitney Houston. Ta se tak přesunula na druhou příčku a na paty jí nyní bude šlapat Adele, která je v žebříčku Billboard 200 třetí.

Nejste fandou ani Taylor ani Vina? Nevadí! Už Jan Werich věděl, že:

„Nejkrásnější hudba je lidský smích.“

Luxusní byt s balkonem na pronájem Praha 1
Luxusní byt s balkonem na pronájem Praha 1, Praha 1
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze