Top hledané
Výsledky (0)
Ranní ptáče dál doskáče. Tak šup, zkuste to také. Budete mít delší den.

Ranní ptáče: Deset let od smrti Whitney Houston. Supreme s novou kolekcí. The Weeknd oslaví narozeniny!

Valentina Lebová
15. února 2022
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty čtení
The Weeknd

Přejeme Vám krásné úterní ráno. Jsme tu opět s naším Ptáčetem a spoustou novinek z domova i ze světa. Pohodlně se usaďte a jdeme na to.

Státní tajemnice končí ve funkci

Státní tajemnice pro evropské záležitosti Milena Hrdinková končí ve své funkci, uvedl včera Deník N. Podle mluvčího vlády Václava Smolky odchází po vzájemné dohodě. Důvodem je nová struktura úřadu vlády, ale také jiné pojetí řízení evropské agendy.

Deset let od smrti Whitney Houston

Proslavila ji hudba i drogové skandály. Whitney Houston neodmyslitelně patří do světa populární hudby a řadí se mezi vůbec nejúspěšnější hvězdy amerického showbyznysu. Odmalička zpívala a zdálo se, že má hvězdnou kariéru jasně předurčenou. 11. února 2012 však nečekaně zemřela.

Byt Smetanovo nábřeží 191m
Byt Smetanovo nábřeží 191m, Praha 1

Jágr slaví "padesátku"

Hokejista Jaromír Jágr se dočkal u příležitosti svých padesátin neobvyklého ocenění v podobě pamětního tisku bankovky s jeho podobiznou. Právě k jeho jubileu ho ve spolupráci se stále hrající legendou připravily společnost České dukáty a Státní tiskárna cenin. Sběratelský unikát byl představen na pondělní tiskové konferenci v Praze.

Východní křídlo NATO posiluje

V Polsku přistálo dalších osm amerických stíhaček F-15. Jde o součást snah posílit obranu východního křídla Severoatlantické aliance a odradit Rusko od napadení Ukrajiny. Kolem ní Rusko soustředí přes 140 tisíc vojáků.

Supreme s novou kolekcí

Otevřít v galerii (2)
Nová kolekce Supreme
Nová kolekce SupremeZdroj: Se svolením Supreme

Značka Supreme je tu, aby představila lookbook své nejnovější kolekce jaro/léto 2022. Nápaditá kombinace vzorů, potisků, výšivek a aplikací odznaků je inspirovaná New Yorkem, umělci, filmy, ale také hudbo. To vše se v nové kolekci Supreme promítá.

Kanadský premiér volá po pravomocech

Kanadský premiér Justin Trudeau chce poprvé využít zákon o nouzovém stavu (Emergencies Act), který dá vládě široké pravomoci pro potlačení vlny blokád ze strany řidičů kamionů. Informoval o tom zpravodajský server CBC News.

Raketový růst inflace

Inflace v Česku v lednu meziročně zrychlila na 9,9 procenta z prosincových 6,6 procenta. Meziroční růst spotřebitelských cen byl nejvyšší od července 1998, kdy činil 10,4 procenta. Inflace je tak vysoká, že dojde také k mimořádné valorizaci důchodů.

The Weeknd oslaví narozeniny!

Otevřít v galerii (2)
The Weeknd
The WeekndZdroj: Profimedia

Kanadský zpěvák The Weeknd oslaví 16. února 32. narozeniny. Pseudonym "The Weeknd" přijal poté, co ho v sedmnácti vyhodili ze střední školy a odešel z domova.

To je od nás pro dnešek vše, mějte krásný den a naše motto na závěr zní:

"Odlišné cesty někdy vedou ke stejnému hradu."

 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze