Top hledané
Výsledky (0)
Ranní ptáče dál doskáče

Ranní ptáče: Důvěra v prezidenta roste. Basketbalisté Opavy slaví titul

Barbora Večeřová
02. června 2023
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Petr Pavel

Po nástupu Petra Pavla do úřadu prezidenta důvěra v hlavu státu značně stoupla, nyní je na 58 procentech. Kvůli vynášení informací na Hrad v době úřadování bývalého prezidenta Miloše Zemana končí v Bezpečnostní informační službě Martin Kropík, který působil ve speciální sekci kontrarozvědky. 

Po nástupu Petra Pavla stoupla důvěra v prezidenta

Po nástupu Petra Pavla do úřadu prezidenta důvěra v hlavu státu značně stoupla, uvádí průzkum CVVM. V závěru působení Miloše Zemana hlavě státu věřilo 38 procent Čechů, nyní je to 58 procent, píší Novinky.

Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem
Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem, Praha 1

Lídři Evropského společenství vyjádřili solidaritu s Ukrajinou 

Solidaritu nejen s Ukrajinou, ale i s Moldavskem na druhém summitu Evropského politického společenství vyjádřili lídři evropských zemí a institucí. Jednání na moldavském zámku Mimi blízko ukrajinské hranice a moldavské metropole Kišiněva se týkala i bezpečnosti či energetiky, napsala ČTK. 

 

Kvůli vynášení informací končí v BIS Kropík

Kvůli vynášení informací na Hrad v době úřadování bývalého prezidenta Miloše Zemana skončil v Bezpečnostní informační službě (BIS) Martin Kropík, který působil ve speciální sekci kontrarozvědky. Odebrání bezpečnostní prověrky, tím i konec služebního poměru v BIS, potvrdil tento týden Městský soud v Praze, píše server Aktuálně.cz.

 

Basketbalisté Opavy slaví titul 

Basketbalisté Opavy slaví po 20 letech pátý ligový titul. Čtvrté finále nad Děčínem vyhráli 108:104 po prodloužení a sérii ovládli 3:1 na zápasy. Svěřenci trenéra Petra Czudka triumfovali poprvé od roku 2003 a po osmnácti zlatech v řadě Nymburka, který při cestě až z předkola play off vyřadili v semifinále, napsala ČTK

 

Zdroje: novinky.cz, ceskenoviny.cz, aktualne.cz

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze