Top hledané
Výsledky (0)
Tyhle zprávy nám rozproudily krev v žilách!

Ranní ptáče: Gaga ve svatebních šatech. Jenner vyřazena ze seznamu miliardářů. Pietní místo v Praze stále zůstává

Kateřina Ostrejšová
08. dubna 2021
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Lady Gaga

Lady Gaga natáčí nový film s názvem “House of Gucci” v Římě. Při nedávném natáčení oblékla bílé svatební šaty. Kylie Jenner byla oficiálně vyřazena z letošního žebříčku miliardářů Forbes, dva roky poté, co byla označena za “nejmladší miliardářku světa”. Pietní místo na Staroměstském náměstí ještě zůstává, o jeho stav se starají skauti. Přejeme vám příjemné ráno s Ranním ptáčetem. 

Pražské Rolls-Royce Motor Cars získalo prestižní evropské ocenění 

Otevřít v galerii (5)
Rolls Royce na pražské Náplavce.
Rolls Royce na pražské Náplavce. Zdroj: Rolls-Royce Motor Cars

Společnost Rolls-Royce Motors Cars včera během každoročního setkání prodejců, které se letos konalo prostřednictvím videokonference vysílané z ústředí společnosti v britském Goodwoodu, slavnostně vyhlásila vítěze cen Dealer Awards pro rok 2020. Dealerství Rolls-Royce Motor Cars Prague obdrželo prestižní cenu “European Dealer of the Year” in Ownership Services, tedy v poprodejních službách, a zvítězilo tak nad prodejci vozů Rolls-Royce od Ázerbájdžánu přes Německo, až po Velkou Británii. Vítězství ovlivnilo hned několik faktorů - úroveň poskytovaných zákaznických služeb, prodej náhradních dílů a dodávka příslušenství v roce 2020. 

„Velmi si ocenění za nejlepší poprodejní služby vážím, zvláště před tolika dalšími skvělými prodejci v Evropě. Naším cílem je neustále se rozvíjet a zejména poslední měsíce potvrdily, jak důležitá je dlouhodobá péče o vztahy se zákazníky,“ 

uvedla Eva Kadlecová, brand manažerka pražského dealerství Rolls-Royce Motor Cars. Udělení prestižního ocenění se shoduje s termínem pátého výročí fungování Rolls-Royce Motor Cars v Praze. 

Prodej pozemku 1200 m2, Praha
Prodej pozemku 1200 m2, Praha, Praha 5

Pietní místo na Staroměstském náměstí ještě zůstane 

Otevřít v galerii (5)
Staroměstské náměstí
Staroměstské náměstí Zdroj: Pixabay

Na Staroměstské náměstí již přes dva týdny chodí denně desítky lidí a pozůstalých, kteří zde zapalují svíčky, nosí sem květiny a vzpomínají na své blízké. Na vzhledu pietního místa se však podepsalo špatné počasí, proto se radní Milena Johnová obrátila za hlavní město na české skauty, zda by tomuto místu truchlení a vzpomínek nevrátili skauti a skautky jeho důstojnost. 

Staroměstské náměstí stále ještě pokrývá pár křídových křížů, které zde 22. března nakreslili příznivci spolku Milion chvilek pro demokracii jako vzpomínku na více jak 25 tisíc obětí, které v České republice podlehly nemoci covid-19.  

Během včerejšího odpoledne dobrovolníci z řad skautů s pomocí města uklidili uvadlé květy a vyhořelé svíčky. Všechny zachovalé květiny, svíčky a další předměty shromáždili skauti a skautky na jednom místě, kam lidé mohou i nadále přicházet sdílet smutek.  

Mexiko a Brazílie neomezí vakcínu AstraZeneca 

Otevřít v galerii (5)
Lahvička s vakcínou
Lahvička s vakcínouZdroj: Pixabay

Mexiko a Brazílie včera uvedli, že používání vakcín AstraZeneca neomezí. A to i přesto, že britský výbor doporučil nepoužívat jej osobám mladším 30 let s odvoláním na vzácná riziku vzniku krevních sraženin. Mexické úřady ve svém prohlášení uvedly, že tyto britské informace zkoumají. Podle vládních údajů doposud Mexiko získalo 3,5 milionu dávek vakcíny AstraZeneca vyvinutých výzkumníky z Oxfordské univerzity. 

Brazilská zdravotní společnost Anvisa doporučila pokračovat v používání vakcín s tím, že přínosy převažují nad riziky. V Brazílii bylo podáno více než 4 miliony vakcín AstraZeneca a zaregistrováno bylo pouze 47 nežádoucích sražení. Agentura uvedla, že není možné zjistit, zda je srážení spojeno s vakcínou, ani nelze určit konkrétní rizikové faktory. 

Brazílie se v celkových případech a úmrtích covid-19 umístila na druhém místě za USA. Mexiko má čtvrtý nejvyšší počet obětí. 

Kylie Jenner vyřazena ze seznamu miliardářů Forbesu 

Otevřít v galerii (5)
Kylie Jenner
Kylie JennerZdroj: Profimedia

Kylie Jenner byla oficiálně vyřazena z letošního žebříčku miliardářů Forbes. Stalo se tak dva roky poté, co ji Forbes kontroverzně označil za “nejmladší miliardářku světa”. Třiadvacetiletá podnikatelka se tak na 35. ročník seznamu nedostala.  

Kylie Jenner zbohatla na své kosmetické společnosti Kylie Cosmetics v hodnotě přibližně 26 miliard korun. Podle Forbesu Jenner společně se svojí matkou své bohatství nafoukly v dokumentech, které zveřejnily. Jenner navíc měla vytvořit padělaná daňová přiznání.  

Její jmění se nedávno odhadovalo na zhruba 700 milionů dolarů. Rodina Kardashian / Jenner rozhodně smutnit nemusí, na seznam dolarových miliardářů se totiž nově dostala její sestra, Kim Kardashian.  

Gaga ve svatebním na filmovém pláně 

Otevřít v galerii (5)
Lady Gaga ve svatebních šatech.
Lady Gaga ve svatebních šatech.Zdroj: Profimedia

Lady Gaga natáčí nový film s názvem “House of Gucci” v Římě. A musíme uznat, že vypadá fantasticky. Při nedávném natáčení oblékla bílé svatební šaty, které nejenomže jí neskutečně slušely, ale také dokazují, že se ve filmu můžeme těšit na spoustu módních momentů.   

Ve filmu, který bude životopisným filmem od režiséra Ridleyho Scotta, si Gaga zahraje roli Patrizie Reggiani, která byla souzená za vraždu svého ex-manžela a šéfa módního domu Gucci Maurizia Gucciho.  

Ve filmu se můžeme těšit na opravdové módní klenoty, podle informací totiž šéf Gucci Marco Bizzarri dokonce filmu zapůjčil reálné Gucci oblečení z archivu, aby do něj přinesl realistickou atmosféru.  

Gaga na sobě měla krajkové svatební šaty délky midi s výstřihem bez ramínek. Nedílnou součástí vzhledu byly také šperky, které doplnila o zlatý křížový náhrdelník, náramek a náušnice. 

To je od nás pro dnešek vše, budeme se těšit zase zítra. Do té doby myslete na slova Eleanor Rooseveltové:  

“Kdyby byl život předvídatelný, přestal by být životem a byl bez chuti.” 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze