Top hledané
Výsledky (0)
Tyhle zprávy nám rozproudily krev v žilách!

Ranní ptáče: Paltrow dnes začíná show o sexu. Kim Kardashian má narozeniny. Spisovatel Dan Brown v Praze

Kateřina Ostrejšová
21. října 2021
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Gwyneth Paltrow

Krásné ráno všem ranním ptáčátkům! Americký spisovatel Dan Brown, který prodal přes 200 milionů svých výtisků, dnes bude předčítat v Praze. Pokud byste ovšem raději potřebovali poradit s něčím v oblasti sexu, obraťte se na Gwyneth Paltrow. Ve svém pořadu "Sex, Love & Goop", který je ode dneška dostupný na Netflixu, se tomuto tématu věnuje.  

Čechům se během pandemie zhoršil zdravotní stav, odkládali návštěvu lékaře 

Otevřít v galerii (8)
Češi zanevřeli na prohlídky u lékaře
Češi zanevřeli na prohlídky u lékaře Zdroj: Unsplash

Značná část Čechů pocítila vliv pandemie onemocnění covid-19 na svém zdravotním stavu. Kvůli protiepidemickým opatřením a strachu z nákazy také téměř každý třetí člověk snížil počet návštěv u lékaře, to potvrzují i data z průzkumu mezi členy Sdružení praktických lékařů ČR. Podle nich nižší množství pacientů v ordinacích zaznamenalo 90 % praktiků. Až dva ze tří lékařů se setkali s tím, že odložená osobní prohlídka vedla k vážnému zhoršení zdravotního stavu. Třetina Čechů nechodí pravidelně ani na preventivní prohlídky a nepovažuje je za důležité. 

“Přestože náš běžný život se po pandemii vrátil už téměř k normálu, v ordinacích praktických lékařů to vidět není. Chtěl bych proto požádat občany, pečujte o své zdraví, choďte pravidelně k lékaři na prohlídky a pokud cítíte zdravotní problém, co nejdříve vyhledejte lékařskou pomoc. Zdraví je to nejcennější, co máme, a máme ho jen jedno,“  

zdůraznil ministr zdravotnictví Adam Vojtěch. 

Prodej exkluzivní vily, Praha 4 - Kunratice
Prodej exkluzivní vily, Praha 4 - Kunratice, Praha 4

Gwyneth Paltrow bude radit o sexu ve vlastní show na Netflixu 

Otevřít v galerii (8)
Gwyneth Paltrow
Gwyneth Paltrow Zdroj: Profimedia

Americká herečka Gwyneth Paltrow vytvořila ve spolupráci se streamovací platformou Netflix vlastní šestidílnou show. Pořad se jmenuje "Sex, Love & Goop" a věnuje se různým sexuálním praktikám od masáží až po používání "hraček". Celá série bude dostupná ke zhlédnutí už dnes! 

Kim Kardashian slaví narozeniny  

Otevřít v galerii (8)
Kim Kardashian je zase o rok starší
Kim Kardashian je zase o rok starší Zdroj: Profimedia

Americká mediální hvězda a podnikatelka Kim Kardashian oslaví zítra své 41. narozeniny. Její tvář, ale hlavně prsa a zadek, zná téměř každý a dokáže je bohatě prodat. S 259 miliony sledujících patří mezi nejúspěšnější celebrity na Instagramu, její jmění se odhaduje na více než 16 miliard korun, které si vydělala i díky své kosmetice a značce spodního prádla. My jí přejeme krásné narozeniny! 

Sezóna NBA zahájena, zápas neprošvihl ani Justin Bieber  

Otevřít v galerii (8)
Justin Bieber si nenechal ujít první zápas sezony NBA
Justin Bieber si nenechal ujít první zápas sezony NBAZdroj: Profimedia

Kanadský zpěvák Justin Bieber a americký zpěvák Usher spolu navštívili Staples Center v Los Angeles, aby zhlédli zahajovací zápas hlavní sezóny NBA. Proti sobě nastoupili hostující Golden State Warriors a domácí Los Angeles Lakers, kteří jsou nejoblíbenějším týmem Justina. Na hru se dorazil podívat i profesionální boxer Floyd Mayweather. 

Sněmovna v předvolebním složení dneškem končí 

Otevřít v galerii (8)
Jan Hamáček
Jan HamáčekZdroj: Ladislav Křivan / MAFRA / Profimedia

Sněmovna v předvolebním složení dnes končí. Poslední den v roli poslanců stráví mimo jiné zástupci ČSSD a KSČM, kterým se v říjnových volbách nepodařilo v dolní parlamentní komoře udržet. S kanceláří předsedy Sněmovny se rozloučí Radek Vondráček (ANO). Do ustavující schůze Sněmovny v povolebním složení, která začne 8. listopadu, bude jedinou funkční parlamentní komorou Senát. Mezi neúspěšné patřili předsedové ČSSD a KSČM Jan Hamáček a Vojtěch Filip, nebo Tomáš Hanzel (ČSSD) a Vojtěch Pikal (Piráti), kteří stejně jako Filip končí v rolích místopředsedů Sněmovny. 

Vláda schválila novelu snižující DPH u energií na nulu 

Otevřít v galerii (8)
Alena Schillerová
Alena Schillerová Zdroj: Michal Růžička / MAFRA / Profimedia

Vláda podle ministryně financí Aleny Schillerové schválila novelu zákona, která od 1. ledna příštího roku umožní snížit u elektřiny a plynu sazbu DPH na nulu, a to na celý nadcházející rok. Novela podle ní míří do Sněmovny. Nulová DPH bude platit na elektřinu a plyn také letos v listopadu a prosinci, Schillerová podepsala potřebný dokument. Vláda těmito kroky reaguje na rostoucí ceny energií na světových trzích. 

Lékaři doporučují Alžbětě II., aby si odpočinula 

Otevřít v galerii (8)
Alžběta II. musí odpočívat
Alžběta II. musí odpočívat Zdroj: Profimedia

Britská královna Alžběta II. zrušila dnešní návštěvu Severního Irska, lékaři jí totiž doporučili, aby si několik dnů odpočinula. Buckinghamský palác oznámil, že královna měla v posledních týdnech náročný program, nicméně má dobrou náladu. 

Prodej prvorepublikové vily, Praha 9 - 406m
Prodej prvorepublikové vily, Praha 9 - 406m, Praha 9

"Královna posílá vřelé přání všeho dobrého lidu Severního Irska a těší se na návštěvu v jiném termínu,"  

oznámil Buckinghamský palác. 

Spisovatel Dan Brown v Praze  

Otevřít v galerii (8)
Dan Brown je v Praze
Dan Brown je v Praze Zdroj: Profimedia

Americký spisovatel Dan Brown, mimo jiné autor světového bestselleru Šifra mistra Leonarda, bude dnes v Praze předčítat ze své knihy Divoká symfonie. Jeho vystoupení bude součástí uvedení jeho stejnojmenné hudební skladby v podání Českého národního symfonického orchestru v pražském Obecním domě. 

Brownovy romány vycházejí v přibližně 60 jazycích po celém světě, prodal jich přes 200 milionů výtisků. V roce 2005 byl magazínem Time jmenován jedním ze 100 nejvlivnějších lidí na světě. 

Doufáme, že máte příjemné ráno a čeká vás úspěšný den. Dnes se loučíme se slovy Dana Browna:  

„Otevřete svoji mysl, přátelé. Všichni se bojíme toho, čemu nerozumíme." 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze