Top hledané
Výsledky (0)
Ranní ptáče dál doskáče. S tím, co ví, naprosto bez problémů!

Ranní ptáče: Kolekce "smajlíků" Rafa Simonse. Tetování povýšeno na umělecké dílo! Rihanna a Fenty Beauty.

Valentina Lebová
03. února 2022
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Rihanna

Krásné čtvrteční ráno! I dnes je tu Ranní ptáče a s ním novinky, co obletěly svět.

Tetování jako umělecké dílo

Generál Halenka zproštěn viny

Vrchní státní zastupitelství v Praze zastavilo trestní stíhání generála ve výslužbě Vladimíra Halenky. Ještě coby příslušníka armády ho policie obvinila, že nelegálně obchoduje s armádním majetkem. Měl tím způsobit škodu přes deset milionů korun. Případ projednávaly také soudy. Dozorový žalobce nyní dospěl k závěru, že vůči generálovi nemá důkazy. Informoval server Aktuálně.cz.

"Je to docela úleva, ale ne moc velká. Zadrželi mě v březnu 2015, zanedlouho to bude sedm let.,"

reagoval Halenka pro Aktuálně.cz.

Pronájem luxusního bytu 2+kk, Praha 1, Josefov
Pronájem luxusního bytu 2+kk, Praha 1, Josefov, Praha 1

Kolekce smajlíků Rafa Simonse

Otevřít v galerii (2)
Smiley x Raf Simons
Smiley x Raf SimonsZdroj: Se svolením Rafa Simonse

Raf Simons je jedním z nejvytíženějších lidí v módním průmyslu. S příchodem Nového roku již stihl spolupráci s Pradou a jak se zdá, jede dál. Kolekce Smiley x Raf Simons, soustředěná kolem ikonického symbolu univerzální radosti a pozitivity, který letos oslaví 50 let své existence, spatřila světlo světa.

Konec testování ve školách

Testování ve školách a firmách skončí 18. února, uvedl ministr zdravotnictví Vlastimil Válek (TOP 09) ve středu po jednání vlády na plénu Poslanecké sněmovny. Věří, že maximum restriktivních opatření bude moci být s ohledem na vývoj epidemie koronaviru uvolněno v březnu.

Otevření restaurací pro neočkované

Nejvyšší správní soud zrušil povinnost prokazovat očkování nebo prodělanou nemoc před vstupem do restaurací, klubů či heren a při ubytování v hotelech. Zásah soudu je časově odložený o sedm dní. Současný pandemický zákon úpravu použitou ministerstvem neumožňuje.

Tetování povýšeno na umělecké dílo!

Popularita tetování stále roste, především pak v Severní Americe, Japonsku a v Evropě. V těchto zemích profesionální tatéři povýšili své výtvory na umělecká díla a povznesli tetování na seriózní a všeobecně uznávané umění. Symbol sebevyjádření a prestiže chce skoro každý!

Evropu mine energetická krize

Jak se zdá, počasí zjevně přeje Evropě, která se díky němu vyhne energetické krizi. Mírná zima omezuje v této topné sezoně poptávku, což zpomaluje čerpání plynu ze zásobníků. Zároveň se zvyšují dodávky díky lodním zásilkám zkapalněného zemního plynu (LNG). Píše o tom agentura Bloomberg.

McDonald's přichází o miliony

Řetězce s rychlým občerstvením McDonald's si stěžují, že díky pandemii koronaviru mají nižší tržby a přicházejí o miliony korun. Důvodem je nárůst objednávek jídla s sebou, který má na tržby negativní vliv, stěžuje si firma kvůli DPH.

Rihanna a Fenty Beauty

Otevřít v galerii (2)
Rihanna
RihannaZdroj: Profimedia

Zpěvačka Rihanna právě oznámila vydání nové řady rtěnek, které vytvořila ve spolupráci s Fenty Beauty. Odstín si vybere skutečně každý!

Tolik z dnešní porce aktualit a naše moudro na závěr zní:

"Nauč se vážit si toho, co máš, dřív než tě život naučí vážit si toho, cos měl."

 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze