Top hledané
Výsledky (0)
Ranní ptáče dál doskáče. Dnes určitě, vždyť je pátek!

Ranní ptáče: Luxus tenisek ve stylu Gucci. Kolekce "přebytku" Ricka Owense. Opět dokonalá JLo!

Valentina Lebová
04. února 2022
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
JLo

Přejeme Vám krásné ráno! Je tu pátek a s ním i poslední porce aktualit hezky před víkendem.

Kolekce "přebytku" Ricka Owense

Česká nostrifikace

Čeští studenti, kteří se vracejí ze zahraničních univerzit, se doma potýkají s procesem nazvaným nostrifikace. Tím se uzná jejich vzdělání, pokud chtějí pokračovat ve studiu na české škole nebo pracovat ve státní správě. Mnoho z nich ale říká, že proces je dlouhý a plný byrokracie.

"Myslela jsem, že je to formalita. Přišla jsem na rektorát, vyplnila nějaké formuláře a brala to jako hotovou věc,"

uvedla pro deník Aktuálně.cz Kateřina Fuksová. Patří mezi studenty, kteří se vrátili ze zahraničí a chtějí dál studovat na českých vysokých školách. Musela si proto zažádat o nostrifikaci.

Luxusní byt na prodej na Praha 9 - 45m
Luxusní byt na prodej na Praha 9 - 45m, Praha 9

Luxus tenisek ve stylu Gucci

Otevřít v galerii (2)
Gucci Run
Gucci RunZdroj: Se svolením Gucci

Italský módní dům, který se rozhodně nechystá zpomalit, přichází se zcela novou kolekcí tenisek Gucci Run v pěti barevných variantách. Technická silueta inspirovaná „sportovním světem“, ale „interpretovaná objektivem Gucci“, se může pochlubit svrškem z úpletu, který zdobí epochální do sebe zapadající symboly „G“.

Smír po letech tahanic

Český premiér Petr Fiala (ODS) a jeho polský protějšek Mateusz Morawiecki v Praze ve čtvrtek odsouhlasili dohodu o polském dole Turów. Intenzivní jednání o jejím textu probíhala v posledních dnech v tajnosti a dokument schválily vlády obou zemí.

"Dohoda přináší hmatatelné přínosy pro lokality, které jsou bezprostředně dotčeny těžbou, a jejich obyvatele,"

řekl Fiala. 

Audit kvůli Schillerové

Ministr financí Zbyněk Stanjura (ODS) prověří oprávněnost nákladů za mediální servis, který využívala jeho předchůdkyně Alena Schillerová (ANO). Jeho nejviditelnější částí byly fotografie a videa, jejichž autoři dostali od ministerstva financí téměř dva miliony korun.

Kolekce "přebytku" Ricka Owense

V posledních letech si Rick Owens hraje s proporcemi více než kdy předtím a jeho kolekce „GETHSEMANE“ už asi nemůže být přehnanější. Od kozaček po stehna, vlnící se pláštěnky až po nejnovější kousek - černou nylonovou šálu dlouhou rovných sedm metrů.

Mnichov Čechy naštve

Kritik Kamil Fila se bojí, že snímek Mnichov: Na prahu války Čechy naštve. Protože se v něm nevyskytují, a protože jim nebude po chuti výklad "mnichovské zrady".

Lídr Islámského státu zabit

Při operaci amerických speciálních jednotek v severozápadní Sýrii byl v noci na čtvrtek zabit lídr teroristické skupiny Islámský stát abú Ibráhím Hášimí Kurajší, oznámil americký prezident Joe Biden. Všichni Američané se podle něj vrátili v pořádku.

Opět dokonalá JLo!

Otevřít v galerii (2)
JLo
JLoZdroj: Profimedia

Zpěvačka a herečka Jennifer Lopez dorazila na Today Show v New Yorku ve stylových strakatých šatech a hnědých kozačkách. Jako vždy vypadala naprosto perfektně.

To je od nás pro tento týden vše, užijte si víkend a myslete na to, že:

"Život není o minulosti.“

 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze