Top hledané
Výsledky (0)
Ranní ptáče dál doskáče. Zkuste to také.

Ranní ptáče: Malkovich hvězdou Kroměříže. Air Jordan 1 jako nejlepší boty týdne. Carla Bruni slaví narozeniny.

Valentina Lebová
23. prosince 2021
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Carla Bruni

Přejeme Vám krásné čtvrteční ráno! I dnes Vám přinášíme Ranní ptáče a s ním přehled těch nejlepších zpráv. Co nového se stalo doma a ve světě? Na to se právě teď jdeme podívat.

Kroměříž
Air Jordan 1 High "Atmosphere"
Carla Bruni

Koruna posílila

Česká měna po zvýšení úrokových sazeb Českou národní bankou ve středu zakončila k euru nejsilnější od loňského února. Dostala se tak přechodně k úrovni 25,05 Kč/EUR.

"Navýšení úrokové sazby mělo poměrně velký vliv na kurz koruny, i přestože očekávání překonalo jen mírně,"

řekl Lukáš Novotný z Wood & Company.

Prodej rodinného domu, Praha 6 – 296m2
Prodej rodinného domu, Praha 6 – 296m2, Praha 6

Malkovich hvězdou Kroměříže

Hollywoodský herec John Malkovich příští léto vystoupí v Kroměříži. Osmašedesátiletý umělec ztvární 26. července zatrpklého hudebního kritika v inscenaci nazvané The Music Critic.

Olympiáda bez NHL

Hokejisté z NHL nebudou startovat na únorových olympijských hrách v Pekingu. Potvrdilo to vedení zámořské ligy i hráčské asociace NHLPA. Důvodem je stále trvající pandémie Covid-19.

Air Jordan 1 jako nejlepší boty týdne

Doslova "miláčkem" ve světě stylových "sneakers" tenisek se staly Air Jordan 1 High "Atmosphere". Pohodlné kožené tenisky v bílo-černém provedení dokonale zjemňuje sladká pastelově růžová barva. Nike zkrátka ví, kam "šlápnout".

Piloti Smartwings chtějí odstupné

Městský soud v Praze zahájil insolvenční řízení se společností Smartwings. Vyhlášení úpadku se domáhá pět zahraničních pilotů, podle nich jim letecká společnost dluží peníze za odstupné. Vyplývá to z informací zveřejněných v insolvenčním rejstříku.

Hranolková krize v Japonsku

Občerstvení McDonald's má v Japonsku potíže se zajištěním dostatečného množství brambor, ze kterých vyrábí hranolky. Od pátku až do 30. prosince bude proto nabízet jen malé porce, uvedla firma.

Vítězkou Elite Model Look je Češka

Šestnáctiletá Češka Amélie Konšelová se stala vítězkou letošního světového finále modelingové soutěže Elite Model Look. Kategorii mužů vyhrál devatenáctiletý Čang Š'-i z Číny. Výsledky byly kvůli pandemii nemoci covid-19 vyhlášeny on-line.

Carla Bruni slaví narozeniny

Krásná a usměvavá italsko-francouzská písničkářka, modelka a bývalá první dáma Carla Bruni dnes slaví své čtyřiapadesáté narozeniny. V roce 2008 se provdala za Nicolase Sarkozyho, tehdejšího francouzského prezidenta.

To je od nás pro dnešek vše, přejeme Vám krásný den a loučíme se slovy Sigmunda Freuda:

"Žena by měla muže obměkčit, ale ne oslabit.“

 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze