Top hledané
Výsledky (0)
Slavní jsou obviňováni i oslavováni.

Ranní ptáče: Musk má další problém. Slováček bude slavit s Patrasovou a svými dětmi

Radek Polák
23. května 2022
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Musk musí vyvracet pověsti o obtěžování bývalé zaměstnankyně

Miliardář Elon Musk je středobodem zájmu řady žen. Jedna z nich jej ale obvinila ze sexuálního obtěžování. Saxofonista Felix Slováček se vrátil k Dagmar Patrasové, s níž také oslaví své narozeniny. Chybět u toho nebudou ani jeho děti a přátelé.

Musk terčem obvinění ze sexuálního obtěžování

Nejbohatší muž světa Elon Musk, který je generálním ředitelem společnosti Space X a automobilky Tesla, byl obviněný za nemravné sexuální návrhy. Bývalá letuška pracující v minulosti na jednom firemním tryskovém letadlu z flotily Space X obvinila Muska z toho, že jí vystavil ztopořený penis a bez souhlasu jí ho třel o nohu. Nabídl jí údajně, že jí koupí koně výměnou za erotickou masáž. Incident se měl odehrát již v roce 2016.

Mám výzvu pro tu lhářku, která tvrdí, že jsem jí sexuálně obtěžoval – ať popíše jakoukoliv jednu jedinou mojí věc na mém těle (jizvy, tetování atd.), která není veřejnosti známá. Nebude to moci udělat, protože se to nikdy nestalo,“

reagoval Musk na svém Twitteru.

Prodej nebytového prostoru, Praha Vršovice –
Prodej nebytového prostoru, Praha Vršovice –, Praha 10

 

Felix bude slavit 79 let

Populární český saxofonista Felix Slováček má dnes narozeniny. Je mu 79 let. Slavit to ale bude až o den později v jednom podniku v centru Prahy. Slováčka i potom čeká spousta zajímavých věcí.

Před narozeninami v úterý hraju ještě v Hradci Králové pro nadaci Václava Krásy a těším se na červen, kdy mají konečně proběhnout dva několikrát přeložené koncerty, hudební pocty Karlu Gottovi,“

uvedl.

Slováček je bývalým členem Orchestru Karla Vlacha, sólistou Orchestru Ladislava Štaidla a poté i šéfdirigentem Tanečního orchestru Československého rozhlasu. Vedle toho získal titul zasloužilého umělce. Ve vztahu je s herečkou Dagmar Patrasovou. Na oslavě prý nebudou chybět ani jeho děti.

Otevřít v galerii (2)
Na Slováčka s Dádou čeká v úterý oslava
Na Slováčka s Dádou čeká v úterý oslavaZdroj: Profimedia

Bez původního domova je přes 100 milionů lidí

Ve světě bylo vysídleno rekordních více než 100 milionů lidí. S odkazem na nové údaje o lidech, kteří utíkají před násilím, konflikty, pronásledováním a porušováním lidských práv to uvedl Úřad vysokého komisaře OSN pro uprchlíky (UNHCR).

K překonání smutného milníku podle úřadu zásadně přispěla ruská invaze na Ukrajinu i vleklé konflikty v Etiopii či Kongu. Statistika zahrnuje uprchlíky, žadatele o azyl i osoby vysídlené v rámci svých vlastních zemí, uvedla agentura Reuters. Minulý týden úřad oznámil, že počet lidí, kteří byli vnitřně vysídleni, koncem loňského roku dosáhl rekordních 60 milionů.

 

Britská zrzka na Miss World 

Mladá Britka Jessica Gagenová, která se loni stala Vicemiss Anglie, bude tuto zemi reprezentovat na soutěži Miss World. Bude tak první zrzkou z Anglie na této soutěži Miss.

„Ještě nikdy předtím titul zrzka nezískala. Letos jedu na Miss Liverpool, finále je 25. srpna, tak snad to dopadne dobře,“ 

uvedla tato kráska, které je 26 let. V dětství si však kvůli svým vlasům užila své.

Celý druhý stupeň mi předhazovali, že mám rudé vlasy. Během loňské soutěže jsem o svých vlasech moc nemluvila, letos mi to ale přijde důležité, aby se společnost dozvěděla, čemu zrzky musí často čelit,“

řekla.

Otevřít v galerii (2)
Se zrzavými vlasy až na Miss World
Se zrzavými vlasy až na Miss WorldZdroj: Pixabay

Delfíní sociální vazby překvapují vědce i dnes

Profesor biologie Vincent Janik a jeho spolupracovníci Jason Bruck a Sam Walmsley zjistili, že delfíni své kamarády a příbuzné nepotřebují vidět ani slyšet, aby věděli, o koho jde.

Delfíny vědci nechali reagovat na vzorky moči od několika různých zvířat stejného druhu. Když sledovali jejich chování, všimli si, že o tělní tekutiny jedinců, s nimiž už dříve přišli do úzkého kontaktu, jeví výrazně větší zájem, než o ty pocházející od cizích delfínů.  

 

Zdroj: ČTK, Fox News, The Guardian, Blesk.cz, Extra.cz, Wikipedia

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze