Top hledané
Výsledky (0)
Na baseballový turnaj syna dorazily známé hvězdy

Ranní ptáče: Na Hlubokou zavítali Piqué se Shakirou. 200 tabletek extáze ve vagíně návštěvnice hudebního festivalu.

Radek Polák
06. června 2022
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Známý fotbalista a zpěvačka se svými dětmi

Překvapením skončilo mládežnické baseballové klání na jihu Čech. Jen málokdo očekával, že se akce zúčastní známý fotbalista Gérard Piqué a zpěvačka Shakira. Sezóna hudebních festivalů s sebou přinesla první větší skandál – britská policie na jednom z nich načapala návštěvnici, která se snažila ve vagíně pronést extázi.

Shakira a Piqué byli o víkendu na Hluboké

Jeden z nejsledovanějších párů světa – fotbalista Barcelony a španělské reprezentace Gérard Piqué a kolumbijská zpěvačka Shakira – se sice po 11 letech rozchází, přesto se o víkendu nechali společně vidět. A to v jižních Čechách, kam přijeli podpořit svého syna Milana. Na Hluboké, kde se konal turnaj desetiletých baseballistů SuperCup, se sešly týmy z osmi evropských zemí.

Myslím, že pro podporu mládežnického baseballu nemohli udělat víc. Oba bili velmi milí, skromní, a my jsme jako organizátoři samozřejmě respektovali jejich pochopitelný požadavek na soukromí bez médií a publicity,“

komentoval jejich návštěvu ředitel turnaje David Šťastný.

Prodej bytu 2+kk, Praha 2 Vyšehrad – 70 m2
Prodej bytu 2+kk, Praha 2 Vyšehrad – 70 m2, Praha 4

Mladý výběr Katalánska patřil na turnaji k těm nejúspěšnějším týmům. Vyhrál základní skupinu a jako jediný v ní porazil místní baseballisty ze Sokola Hluboká nad Vltavou. 

 

Lavrov řešil jak doletět do Srbska

Černá Hora, Severní Makedonie a Bulharsko zakázaly přelet ruskému vládnímu letadlu, kterým měl dnes ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov cestovat na oficiální návštěvu do Bělehradu. Lavrov plánuje navštívit Srbsko, aby se setkal s prezidentem Aleksandarem Vučičem nebo patriarchou Srbské pravoslavné církve.

Je opravu neuvěřitelné, že situace v Evropě a ve světě je taková, že prezident jedné země se musí zabývat takovými věcmi, jako jsou logistické otázky cesty ministra zahraničních věcí, na nichž závisí, zda dorazí, či ne,”

řekla srbská premiérka Ana Brnabičová místní televizi Pink.

Srbsko patří jako jedna z mála zemí k těm, kteří jsou vůči Rusku shovívavější, což je dáno historickými vazbami mezi oběma státy.

Otevřít v galerii (4)
Ruský ministr zahraničí v potížích
Ruský ministr zahraničí v potížíchZdroj: Profimedia

Top Gun: Maverick láme divácké rekordy

Nový film s Tomem Cruisem Top Gun: Maverick je nejvýdělečnějším filmem tohoto známého herce. Jen během prvního víkendu vydělal více než 100 milionů dolarů. Když se do toho navíc započtou i zahraniční trhy, vydělal film celosvětově během prvního víkendu přes 300 milionů dolarů. Celkově pak snímek utržil za celou dobu svého nasazení do kin jen v Americe přes 230 milionů dolarů.

Snímek režiséra Josepha Kosinskiho byl několikrát odkládán. Důvodem byla koronavirová pandemie. Původně měl mít premiéru v létě roku 2020. Náklady na jeho výrobu se vyšplhaly dohromady na 150 až 170 milionů dolarů.

Otevřít v galerii (4)
Stíhačky opět na scéně
Stíhačky opět na scéněZdroj: Pixabay

Volkswagen prodal víc elektroaut než Škoda

V jiných zemích je běžné, že v pořadí registrací nových vozů jsou před mladoboleslavskou Škodou jiné značky. U nás však je vítězství nad Škodou, byť jen dílčí, téměř zázrakem. K němu však došlo na českém trhu během měsíce května. Zatímco tuzemský výrobce podle čerstvých statistik předal zákazníkům v uplynulém měsíci jen 58 nových Enyaqů iV, Volkswagen zaregistroval do provozu 62 kusů typů Volkswagen e- Up!, ID.3, ID.4 a ID.5.

Na třetí pozici se květnu mezi nejúspěšnějšími značkami nabízejícími „čisté“ elektromobily nacházela značka Kia. Ta zaregistrovala 29 vozů, zatímco čtvrtý Mercedes 28 a pátá Hyundai 27.

Otevřít v galerii (4)
VW předčil Škodovku
VW předčil ŠkodovkuZdroj: Pixabay

Účastnice hudebního festivalu měla ve vagíně 200 tabletek extáze

Léto hudebních festivalů začíná. To se však anglickém Daresbury vymstilo ženě na hudebním festivalu Creamfields, kterou napadlo, že na akci propašuje větší množství drog, konkrétně pilulky extáze. Zhruba 200 tabletek si mladá žena nastrkala do svého lůna a snažila se zásilku dostat za dealerem, který byl uvnitř areálu. Jenže náklad v ženině klíně vyčmuchal policejní pes.

25letá Kiera Wilsonová se sice policistům přiznala, tvrdila však, že netuší, co je to za drogy a kolik jich přesně je. Podle SMS zpráv však strážníci zjistili, že dívka lže. S dealerem se domlouvala na předání konkrétního počtu pilulek ve festivalovém areálu. Kiera byla nakonec odsouzena ke dvěma letům vězení s odkladem na 18 měsíců.

Otevřít v galerii (4)
Hudební festivaly začínají sezónu
Hudební festivaly začínají sezónuZdroj: Pixabay

Zdroje: ČTK, Echo24.cz, Sport.cz, Blesk.cz

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze